LEGO sklep internetowy  |  Koncerty Warszawa  |  Gry Java


Szkoły Podkategoria: Szkoły

1 · 2 · następna strona »
 • Szkoła nauki jazdy »

  Auto szkoła Delta zaprasza na profesjonalne kursy nauki jazdy kategorii A, A1 i B. W naszym posiadaniu jest w w pełni profesjonalny placyk manewrowy, dobrze wyposażoną salę do wykładów oraz dużą ilość samochodów i motorów. Jeśli nie lubisz ryzyka - przejdź kurs prawa jazdy w naszej szkole jazdy. Tutaj możesz być spokojny o jakość kursu, a państwowy egzamin prawa jazdy będzie zwykłą formalnością. Nasz placyk manewrowy znajduje się w Łodzi na Retkinii tuż obok wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na prawo jazdy »

  Chcemy zaprosić wszystkich na kursy prawa jazdy w szkole prawa jazdy JAR w Warszawie. O nas kursy prawa jazdy odbywają się w kilku systemach, tak by każdy z przyszłych kierowców mógł wybrać najbardziej odpowiadające mu terminy oraz godziny. Dużą frekwencją cieszą się kursy na prawo jazdy w Warszawie w trybie weekendowym i wakacyjnym. Dla uczniów liceum i studentów z Warszawy najodpowiedniejsze są wakacyjne kursy nauki jazdy. Osoby zatrudnione zazwyczaj uczęszczają na standardowe kursy prawa jazdy w godzinach wieczornych lub weekendowe kursy nauki jazdy.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe Legnica »

  Angielski to dzisiaj język międzynarodowy. Nasza szkoła oferuje kursy językowe, szkolenia i korepetycje z angielskiego.Oferujemy szkolenia dla firm z Business English. Ponadto prowadzimy kursy maturalne, wakacyjne kursy językowe czy też kursy przygotowujące do egzaminów z FCE, CAE i gimnazjalnych.Na stronie szkoły znajdują się angielskie czasowniki nieregularne - irregular verbs.W ofercie szkoły znajdują się również korepetycje i konwersacje.Szkoła oferuje kursy językowe głównie na terenie miasta Legnica.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Tarnowskie Góry »

  Szkoła Nauki Jazdy w centrum Tarnowskich Gór kształcąca kandydatów na kierowców w ramach kursów na prawo jazdy kategorii B. Oferujemy kursy kat. B, jazdy dokształcające, przedegzaminacyjne a także szkolenia dodatkowe zarówno praktyczne jak i teoretyczne. Szkolenia na prawo jazdy odbywają się w miłych warunkach pod okiem profesjonalistów. Przyjdź do nas i poznaj pełną ofertę kursów na prawo jazdy kategorii B. Z nami masz pewność zaliczenia egzaminu państwowego na prawo jazdy. Nauka Jazdy Tarnowskie Góry.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Rosyjskie - kursy językowe, tłumaczenia, szkoła języka rosyjskiego - Aktualności »

  CENTRUM ROSYJSKIE to biuro tłumaczeń i szkoła języka rosyjskiego. Naszym celem jest przybliżanie języka rosyjskiego i pomoc w nawiązywaniu kontaktów między Polakami i Rosjanami w dziedzinie kultury, biznesu i edukacji.
  Zapraszamy do nauki języka rosyjskiego przez skype lub telefon. Tę formę zajęć polecamy szczególnie tym, którzy mają mało czasu i nie chcą go tracić na dojazdy. Wkrótce rozpocznie się kurs na poziomie średniozaawansowanym.
  Proponujemy Państwu usługi licencjonowanego przewodnika po Wrocławiu oraz innych miastach Dolnego Śląska, ze znajomością języka rosyjskiego.
  Dzięki nam, Państwa goście, będą mogli poznać historię, kulturę i zabytki Dolnego Śląska.
  Naszą propozycję kierujemy do osób oraz firm, które chcą ubogacić biznesową wizytę swoich gości, jak również do biur podróży, hoteli, organizacji turystycznych i klientów indywidualnych.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Bemowo »

  Nauka jazdy Bemowo, Ośrodek Szkolenia Kierowców "oLka" aranżuje kursy prawa jazdy dla przyszłych kierowców. Nasza wysoka pozycja, duże doświadczenie, wyspecjalizowana kadra nauczycieli, bardzo wysoka zdawalność sprawia, że nasza szkoła zasługuje na określenie KRÓLA w tej dziedzinie! Organizujemy kursy na prawo jazdy kategorii A, B i B1. Zapisz się do nas na warsztaty, a przekonasz się, że nauka jazdy Bemowo, OSK "oLka" w całości sprosta Twoim oczekiwaniom. Nie tylko profesjonalnie przygotujemy Cię do egzaminu na wymarzone prawo jazdy, ale także zapewnimy Ci sympatyczną, przyjazną atmosferę w ciągu kursu. Spowodujemy, że prawo jazdy będziesz miał na wyciągnięcie ręki. Nauka jazdy Bemowo, OSK "oLka", KRÓL pośród wszystkich szkół nauki jazdy! Wybierz nas, a przekonasz się, że to nie są puste słowa!

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole Warszawa »

  Przedszkole 7 Krasnoludków na Saskiej Kępie to wymarzone miejsce dla dziecka! Tą niezwykłą atmosferę tworzą ludzie, którzy sprawiają, iż świat dziecka staje się jeszcze piękniejszy i bardziej kolorowy. My wiemy, co jest dla dziecka najlepsze. Organizujemy zajęcia, które wspomagają jego rozwój, dają możliwość poznawania i odkrywania świata. Nauczyciel jest zawsze przy dziecku- wspiera w trudnych momentach, cieszy się z jego sukcesów. Staramy się, aby każdy dzień pobytu dziecka w Przedszkolu był dla niego wyjątkowy. Polecamy to miejsce, w którym to bajeczny świat dziecka staje się rzeczywistością.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Żłobek Gdańsk »

  Każde dziecko jest wyjątkowe jeszcze czerpie jedyną w swoim stylu rozrywka z poznawania świata, a my mamy przyjemność mu w tym pomagać.
  Przyjemność prowadzona w języku angielskim metodą Musical Babies.

  Język angielski prowadzony jest Metodą Musical Babies. Jest to bardzo atrakcyjna też dynamiczna forma zajęć w trakcie których dzieci słuchają piosenek, oglądają historyjki obrazkowe, biorą udział w grach i zabawach. Zajęcia te odbywają się pod okiem wykwalifikowanych lektorów, mających doświadczenie w pracy z najmłodszymi. A także dzieci mają dodatkowy kontakt z językiem angielskim, gdyż słuchają tekstów też piosenek nagranych na płytach CD. Taka forma nauki języka angielskiego jest naturalna w przyswajaniu. Dzieci nie muszą poświęcać aktywnej sugestie, ani usiłować zrozumieć tekstów.

  Data dodania: 04 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • prywatne przedszkole Katowice »

  Bajkowe Przedszkole w Katowicach to miejsce dobrej zabawy, mądrości, szczęścia i radości.Naszym największym dobrem jest dobro dziecka, przygotowujemy je do odnoszenia sukcesów i radzenia sobie z trudnościami.Stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości.Pragniemy w każdym dziecku rozbudzać ciekawość świata i ludzi, spostrzegawczość i wrażliwość.Chcemy wychować dziecko z bogatą wyobraźnią twórczą, zdolne do spontanicznej ekspresji własnych uczuć i myśli, otwarte na pomysły i inspiracje płynące od innych osób oraz gotowe szukać nowych, lepszych i oryginalnych rozwiązań. Nasze przedszkole Katowice: Stwarza przyjazną, domową atmosferę oraz zapewnia optymalne warunki do rozwijania osobowości dzieci, zaspokaja potrzeby dzieci, wspiera w rozwijaniu zdolności i zainteresowań Kształtuje i rozwija postawy twórcze swoich wychowanków, stosuje metody aktywne i techniki rozwijania zdolności twórczego myślenia Podąża za indywidualnym tempem rozwoju dziecka, respektuje jego potrzeby, wspiera w dążeniu do samodzielności i niezależności Wyposaża dzieci w wiedzę i umiejętności niezbędne do powodzenia w nauce szkolnej Oferuje pomoc psychologiczną i logopedyczną Nasz oddział integracyjny Katowice zobacz: kontakt

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Jazdy, Nauka, Testy, Egzamin »

  Prawko.com.pl – portal o prawie jazdy. Wszystko o nauce jazdy, testach, egzaminach, baza szkół jazdy, testy komputerowe on-line. Najnowsze informacje na temat szkolenia kierowców, przepisów dotyczących egzaminowania, zmian ustaw związanych z ruchem drogowym. Czyli wszystko to co powinno zainteresować przyszłego a także doświadczonego kierowcę. Przy zapisywaniu się na kurs nauki jazdy do Ośrodka Szkolenia Kierowców musimy mieć ukończone 18 lat, najwcześniej możemy zapisać się na 3 miesiące przed osiągnięciem pełnoletności.

  Data dodania: 29 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • szkoła rysunku »

  Czy marzyło Ci się aby posiadać umiejętność profesjonalnego rysowania? Jeżeli tak, to bardzo dobrze trafiłeś! Salwatorskie Studio Artystyczne oferuje wszystkim zainteresowanym możliwość poszerzenia swojej wiedzy i techniki z zakresu rysunku. Szkoła rysunku Salwatorskiego Studia Artystycznego znajduje się w Krakowie na ulicy ukrytej 23. Szkoła rysunku pozwoli Ci posiąść wiedze i umiejętności wymagane do dostania się do uczelni wyższych na kierunek Sztuk Pięknych. Zajęcia odbywają się w kameralnych grupach w do 10 osób. Gwarantujemy fantastyczną atmosferę podczas zajęć w szkole rysunku. Nasza szkoła rysunku Kraków oferuje prawdopodobnie najlepsze zajęcia plastyczne w Krakowie. Sprawdź już dziś jak wyglądają zajęcia w naszym studio pod adresem ul. Ukryta 29, 30-203 Kraków. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie: 603 915 537 gdybyś miał jakieś pytania. Zapraszamy!

  Data dodania: 29 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Leszno, prawo jazdy Leszno - OSK Hubertus »

  Kursy prawa jazdy w Lesznie w szkole Hubertus są prowadzone przez wysoko wykwalifikowaną kadrę instruktorów. Szkoła prowadzi kursy nauki jazdy kategorii B. Nauka odbywa się w nowocześnie wyposażonej sali wykładowej, a część praktyczna odbywa się na identycznych samochodach jak w ośrodku egzaminowania. Każdego ucznia traktujemy indywidualnie, co to oznacza? Dostosowujemy się do czasu i miejsca wyznaczonego przez kursanta. W sympatycznej atmosferze bardzo szybko uczeń pozna techniki kierowania. Szkolenia są prowadzone w czasie dogodnym dla kursanta, OST Hubertus jest elastyczny. Działamy na terenie Leszna(woj. wielkopolskie) i okolic. Istnieje możliwość dowożenia kursanta z okolicznych miejscowości. Naszym priorytetem jest wyszkolenie kursanta tak żeby zdał egzamin nauki jazdy w Lesznie za pierwszym razem. Organizujemy także jazdy doszkalające. Jazdy doszkalające są idealne dla osób które po ukończeniu kursu na prawo jazdy nie czują się jeszcze pewnie za kierownicą i chcą się dobrze przygotować do egzaminu i szybko zdać prawo jazdy.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Technikum w Toruniu »

  Oficjalny serwis internetowy toruńskiego Zespołu Szkół Ekonomicznych. Do ZSE należą dwie szkoły - Technikum nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej oraz Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 im. gen. Elżbiety Zawackiej. Nasze technikum kształci w dwóch zawodach - technik ekonomista i technik handlowiec. 2-letnia Zasadnicza Szkoła Zawodowa kształci w zawodzie sprzedawca.
  Aktualnie absolwentom szkoły gimnazjalnej oferujemy aż 4 specjalizacje w zawodzie "technik ekonomista" - bankowość, finanse i rachunkowość, organizację turystyki i zarządzanie małą firmą.
  Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta edukacyjna do zachęcamy to zapoznania się z www.promocja.zset.pl i www.rekrutacja.zset.pl.

  Data dodania: 10 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • niepubliczne przedszkole rzeszów »

  Witam serdecznie. Mam przyjemność zaprosić rodziców maluchów do nowego przedszkola w Rzeszowie. Dla naszych uroczych maluchów mamy w zanadrzu wyśmienitą zabawę jak również wiele godzin rozwijających nasze pociechy. W naszej ofercie znaleźć można dwa języki - niemiecki i angielski, lekcje z rytmiki i gimnastyki, zajęcia twórcze, oraz opiekę medyczną. Możemy również zaproponować możliwość zawożenia i odwożenia maluchów samochodem marki Mercedes VITO. Istnieje także możliwość wynajmowania pomieszczenia na rożnego rodzaju organizację uroczystości dla dzieci. Zapraszamy!

  Data dodania: 29 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole w Zielonej Górze »

  Przedszkole posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która systematycznie uzupełnia i podnosi swoje kwalifikacje oraz stopnie awansu zawodowego. Nauczyciele posiadają dodatkowe umiejętności w zakresie terapii, tańca, kształcenia zintegrowanego, nauki języka francuskiego i muzyki piosenki przedszkolne. Prowadzą pracę wychowawczą, dydaktyczną, opiekuńczą. Troszczą się o prawidłowy rozwój psychofizyczny wychowanków, tworzą warunki wspierające rozwój dziecka, przygotowują dziecko do funkcjonowania w rodzinie i społeczeństwie. Wprowadzają dzieci w świat, w którym trzeba radzić sobie z trudnościami i porażkami, ale należy również cieszyć się sukcesem.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Chyba większość maturzystów przynajmniej przez chwilę zastanawiała się nad tym, czy nie pójść na łatwiznę i nie ściągnąć gotowej prezentacji na maturę ustną z języka polskiego z Internetu bądź zlecić napisanie takiej pracy komuś bardziej doświadczonemu. Wynika to przede wszystkim z niewiedzy, jak należy takie prezentacje maturalne pisać – jest to przecież pierwsza tak poważna praca do napisania w życiu każdego licealisty. Pisane dotąd w domu lub na lekcji wypracowania maturalne to zupełnie inna bajka – oparte na jednej lekturze czy nawet na jej fragmencie, dotyczyły wybranego zagadnienia. Tutaj natomiast od ucznia wymaga się znajomości kilku lektur i dodatkowych tekstów, umiejętnej ich analizy i syntezy materiału, a następnie – stworzenia piętnastominutowego wystąpienia opartego na jakimś motywie przewodnim. Nic więc dziwnego, że prace maturalne niejednokrotnie wzbudzają w uczniach strach. A najłatwiejszym rozwiązaniem jest właśnie ściągnięcie gotowej pracy z sieci lub poproszenie kogoś o pomoc w jej napisaniu.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Od lat obowiązkowy egzamin maturalny z języka polskiego jest prawdziwą zmorą dla chemików, fizyków, biologów i matematyków. Nikt przecież nie lubi być zmuszany do zajmowania się czymś, co znajduje się poza sfera jego zainteresowania, a tak z reguły właśnie jest chociażby biorąc pod uwagę prezentacje maturalne z języka polskiego. Chyba niewielu ścisłowców tak naprawdę traktuje ten egzamin poważnie, bowiem zazwyczaj nie ma on żadnego wpływu na wyniki rekrutacji na studia, jednak stres towarzyszący wszystkim egzaminom może sprawić, że powinie nam się noga i polegniemy na tym z pozoru najłatwiejszym teście. Tematy wypracowania nie będą komuś odpowiadały, powinie mu się noga i w efekcie z powodu niepotrzebnego mu egzaminu nie dostanie się na wymarzone studia – ba, nie dostanie się na żadne studia, gdyż niezdanie egzaminu obowiązkowego powoduje oblanie całej matury. Być może zatem argumenty umysłów ścisłych nie są tak do końca bezzasadne i należałoby uwierzyć w to, że skoro ktoś zdał maturę po kilkunastu latach edukacji to potrafi mówić we własnym ojczystym języku?

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy i szkolenia »

  Firma TARGET-PROJECT zajmuje się prowadzeniem specjalistycznych kursów komputerowych i programistycznych. Polecamy Państwu szczególnie takie kursy jak szkolenia z Microsoft Excel, Adobe, grafiki komputerowej, Microsoft Photoshop, a także szkolenia z zakresu tworzenia stron www. Zajęcia są przeprowadzane zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Każdy uczestnik szkolenia ma do dyspozycji wysokiej klasy sprzęt komputerowy. Zapraszamy do zapisywania się do grup zajęciowych. Więcej szczegółów o naszej ofercie znajdą Państwo na stronie www.

  Data dodania: 07 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • nowoczesne meble szkolne »

  Firma LEGRANT proponuje Państwu meble szkolne imponującej jakości. Zostały one zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić używającyym z nich uczniom i nauczycielom luksus oraz użyteczność eksploatacji. Nasza oferta jest bardzo bogata i obejmuje meble do wszystkich pomieszczeń szkolnych. Proponujemy Państwu rozmaite tablice interaktywne, w zależności od wymógów i rozmiaru pomieszczenia wykonane są one w technologiach elektromagnetycznej i na podczerwień. Wszystkie modele wyróżniają się bardzo wysoką odpornością na wady mechaniczne. Gwarantujemy kilkuletnią gwarancję na tablice i pisaki. W skład propozycji sklepu wchodzą także nowoczesne i interesujące pomoce dydaktyczne, za sprawą których każda lekcja stanie się fascynująca. Dla naszych kontrahentów przygotowaliśmy m.in. programy komputerowe, systemy audiowizualne oraz projektory multimedialne.

  Data dodania: 11 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy ARTOM. »

  Kursy na prawo jazdy kategorii A B C C+E w Gdańsku. Ośrodek Szkolenia Kierowców ARTOM Gdańsk Przymorze Zaspa Orunia Oruni ZREMB w klubie Maciuś I. Bezstresowa nauka. Głównym celem naszego ośrodka jest jak najlepsze przygotowanie uczestnika kursu do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Nasi instruktorzy ze stoickim spokojem wyjaśniają trudne aspekty jazdy samochodem oraz wytłumaczą jak w najprostszy sposób pokonać manewry. Nauka jazdy w naszym ośrodku to bezstresowe i efektywne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy.

  Data dodania: 29 08 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkoły

Szkoły - nowa strona:

Adres:
Linki sponsorowane: LS2011 forum Symulatora Farmy  | ETS2 Forum  | Darmowe skrypty | Tanie kredyty |  Farming Simulator | 

Linki sponsorowane: