LEGO sklep internetowy  |  Koncerty Warszawa  |  Gry Java


Strony związane z hasłem 'prawo jazdy':

 • Szkoła nauki jazdy »

  Auto szkoła Delta zaprasza na profesjonalne kursy nauki jazdy kategorii A, A1 i B. W naszym posiadaniu jest w w pełni profesjonalny placyk manewrowy, dobrze wyposażoną salę do wykładów oraz dużą ilość samochodów i motorów. Jeśli nie lubisz ryzyka - przejdź kurs prawa jazdy w naszej szkole jazdy. Tutaj możesz być spokojny o jakość kursu, a państwowy egzamin prawa jazdy będzie zwykłą formalnością. Nasz placyk manewrowy znajduje się w Łodzi na Retkinii tuż obok wojewódzkiego ośrodka ruchu drogowego.

  Data dodania: 03 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na prawo jazdy »

  Chcemy zaprosić wszystkich na kursy prawa jazdy w szkole prawa jazdy JAR w Warszawie. O nas kursy prawa jazdy odbywają się w kilku systemach, tak by każdy z przyszłych kierowców mógł wybrać najbardziej odpowiadające mu terminy oraz godziny. Dużą frekwencją cieszą się kursy na prawo jazdy w Warszawie w trybie weekendowym i wakacyjnym. Dla uczniów liceum i studentów z Warszawy najodpowiedniejsze są wakacyjne kursy nauki jazdy. Osoby zatrudnione zazwyczaj uczęszczają na standardowe kursy prawa jazdy w godzinach wieczornych lub weekendowe kursy nauki jazdy.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Kraków »

  Nauka jazdy w Krakowie, z Sigmą zdasz egzamin na prawo jazdy za pierwszym podejściem! Nauka jazdy z Sigmą sprawi, że zdasz prawo jazdy w Krakowie za pierwszym podejściem i będziesz dobrym kierowcą. W Sigmie czekają na Ciebie cierpliwi i wykwalifikowani instruktorzy z wieloletnim praktycznym doświadczeniem. Nauka jazdy z OSK Sigma pozwoli Ci zdobyć informacje z kodeksu o ruchu drogowym, która w powiązaniu z praktyką pomoże Ci stać się dobrym kierowcą. Z Sigmą wyszkolisz się również obsługi samochodu, tak niezbędnej w powszednim używaniu pojazdu. Nauczysz się radzić sobie w krakowkiej dżungli, zarówno w samochodzie ( nauczanie kat. B ) jak i na motorze ( kurs kat. A ). Praktyczna nauka jazdy odbywa się w samochodach marki: Toyota YARIS oraz motorach Yamaha YBR 250, które są obowiązkowymi pojazdami na teście w Krakowie. Instruktorzy Nauki jazdy Sigma, dostarczą Ci wiedzę oraz umiejętności niezbędne w ruchu miejskim. Kwalifikacje instruktorów Sigma potwierdzone są uprawnieniami wydanymi przez Prezydenta Miasta Krakowa. Nauka jazdy Sigma cieszy się wysoką zdawalnością oraz bardzo dobrą reputacją wśród kursantów, którzy polecają nas swoim znajomym. Dołącz do tych, którzy już zdobyli prawo jazdy z Sigmą! Godziny nauki jazdy dostosowujemy do Ciebie!

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tarnowskie Góry »

  Szkoła Nauki Jazdy w centrum Tarnowskich Gór kształcąca kandydatów na kierowców w ramach kursów na prawo jazdy kategorii B. Oferujemy kursy kat. B, jazdy dokształcające, przedegzaminacyjne a także szkolenia dodatkowe zarówno praktyczne jak i teoretyczne. Szkolenia na prawo jazdy odbywają się w miłych warunkach pod okiem profesjonalistów. Przyjdź do nas i poznaj pełną ofertę kursów na prawo jazdy kategorii B. Z nami masz pewność zaliczenia egzaminu państwowego na prawo jazdy. Nauka Jazdy Tarnowskie Góry.

  Data dodania: 12 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Leszno, prawo jazdy Leszno - OSK Hubertus »

  Kursy prawa jazdy w Lesznie w szkole Hubertus są prowadzone przez wysoko wykwalifikowaną kadrę instruktorów. Szkoła prowadzi kursy nauki jazdy kategorii B. Nauka odbywa się w nowocześnie wyposażonej sali wykładowej, a część praktyczna odbywa się na identycznych samochodach jak w ośrodku egzaminowania. Każdego ucznia traktujemy indywidualnie, co to oznacza? Dostosowujemy się do czasu i miejsca wyznaczonego przez kursanta. W sympatycznej atmosferze bardzo szybko uczeń pozna techniki kierowania. Szkolenia są prowadzone w czasie dogodnym dla kursanta, OST Hubertus jest elastyczny. Działamy na terenie Leszna(woj. wielkopolskie) i okolic. Istnieje możliwość dowożenia kursanta z okolicznych miejscowości. Naszym priorytetem jest wyszkolenie kursanta tak żeby zdał egzamin nauki jazdy w Lesznie za pierwszym razem. Organizujemy także jazdy doszkalające. Jazdy doszkalające są idealne dla osób które po ukończeniu kursu na prawo jazdy nie czują się jeszcze pewnie za kierownicą i chcą się dobrze przygotować do egzaminu i szybko zdać prawo jazdy.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy poznań »

  Jeżeli chciałbyś nauczyć się naprawdę jeździć samochodem, a nie tylko szczęśliwie zdać prawo jazdy i później zbierać mandaty – nie dało się lepiej trafić. Nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców gwarantuje naukę na wysokim poziomie, przyjemną atmosferę i co ważne – gwarantuje stuprocentowy sukces! Ponadto nie ma mowy o przeciąganiu kursu w nieskończoność. Otrzymujesz solidną porcję niezbędnej wiedzy, jaką następnie wykorzystujesz podczas jazdy pod czujnym spojrzeniem instruktora, rewelacyjnie zdajesz egzamin i możesz bezpiecznie siąść za kierownicą. Zatroszczymy się o Ciebie i Twoje umiejętności!

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Bemowo »

  Nauka jazdy Bemowo, Ośrodek Szkolenia Kierowców "oLka" aranżuje kursy prawa jazdy dla przyszłych kierowców. Nasza wysoka pozycja, duże doświadczenie, wyspecjalizowana kadra nauczycieli, bardzo wysoka zdawalność sprawia, że nasza szkoła zasługuje na określenie KRÓLA w tej dziedzinie! Organizujemy kursy na prawo jazdy kategorii A, B i B1. Zapisz się do nas na warsztaty, a przekonasz się, że nauka jazdy Bemowo, OSK "oLka" w całości sprosta Twoim oczekiwaniom. Nie tylko profesjonalnie przygotujemy Cię do egzaminu na wymarzone prawo jazdy, ale także zapewnimy Ci sympatyczną, przyjazną atmosferę w ciągu kursu. Spowodujemy, że prawo jazdy będziesz miał na wyciągnięcie ręki. Nauka jazdy Bemowo, OSK "oLka", KRÓL pośród wszystkich szkół nauki jazdy! Wybierz nas, a przekonasz się, że to nie są puste słowa!

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo Jazdy, Nauka, Testy, Egzamin »

  Prawko.com.pl – portal o prawie jazdy. Wszystko o nauce jazdy, testach, egzaminach, baza szkół jazdy, testy komputerowe on-line. Najnowsze informacje na temat szkolenia kierowców, przepisów dotyczących egzaminowania, zmian ustaw związanych z ruchem drogowym. Czyli wszystko to co powinno zainteresować przyszłego a także doświadczonego kierowcę. Przy zapisywaniu się na kurs nauki jazdy do Ośrodka Szkolenia Kierowców musimy mieć ukończone 18 lat, najwcześniej możemy zapisać się na 3 miesiące przed osiągnięciem pełnoletności.

  Data dodania: 29 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy ARTOM. »

  Kursy na prawo jazdy kategorii A B C C+E w Gdańsku. Ośrodek Szkolenia Kierowców ARTOM Gdańsk Przymorze Zaspa Orunia Oruni ZREMB w klubie Maciuś I. Bezstresowa nauka. Głównym celem naszego ośrodka jest jak najlepsze przygotowanie uczestnika kursu do egzaminu państwowego na prawo jazdy. Nasi instruktorzy ze stoickim spokojem wyjaśniają trudne aspekty jazdy samochodem oraz wytłumaczą jak w najprostszy sposób pokonać manewry. Nauka jazdy w naszym ośrodku to bezstresowe i efektywne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy.

  Data dodania: 29 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Kraków »

  Oficjalna strona placówki zajmującej się kursami dla przyszłych użytkowników samochodów przed ich egzaminami na prawo jazdy. Przedsiębiorstwo organizuje również szkolenia dla przyszłych instruktorów nauki jazdy. Dzięki usługom tej firmy można później spróbować swoich sił w egzaminie na instruktora, a nawet osobę egzaminującą. Strona zawiera dane na temat cennika, typu oferowanych usług oraz informacje kontaktowe i mapkę dojazdu. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na naszą strone internetową.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
Linki sponsorowane: LS2011 forum Symulatora Farmy  | ETS2 Forum  | Darmowe skrypty | Tanie kredyty |  Farming Simulator | 

Linki sponsorowane: