LEGO sklep internetowy  |  Koncerty Warszawa  |  Gry Java


Strony związane z hasłem 'terapeuta':

 • Strona główna »

  Gabinet Psychoterapii Danuty Kuriańskiej w Krakowie jest usytuowany przy ul. Długiej 3. Certyfikowany psychoterapeuta świadczy pomoc psychologiczną dla dorosłych z wszelkiego typu nerwicami i depresją. Ponadto psychoterapeuta prowadzi terapię małżeńską oraz par, a także terapię współuzależnień – DDA. Metodą stosowaną w terapii jest psychoterapia psychodynamiczna, pozwalająca na osiąganie bardzo dobrych wyników w leczeniu pacjentów. Terapia może być indywidualna lub dla grup. Gabinet psycholog Danuty Kuriańskiej znajduje się w centrum komunikacyjnym miasta, w pobliżu dworców PKP i PKS. Na pierwszą sesję terapeutyczną najlepiej umówić się telefonicznie, nr tel. 512 104 525.

  Data dodania: 06 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Osobiście wykonywana psychoterapia dla osób z Warszawy. Wykwalifikowani lekarze zapewniają pomoc dla odbiorców w skomplikowanym położeniu oraz posiadających problem z określeniem swoich predyspozycji np. zawodowych czy nie potrafiących kontrolować swoich uczuć. Celem psychoterapii jest określenie źródeł kłopotu i dobranie właściwych metod terapii. Zależnie od potrzeb możliwe są porady specjalistów z innych specjalności np. dietetyka. Jeżeli masz tego typu doświadczenia jak bezsenność, depresja, lęki, zwróć się do INZPiRO. Psychoterapia może stać się dla ciebie początkiem nowego życia. Oferta jest przeznaczona dla dorosłych ale też dzieci i młodzieży. Psychoterapia może być indywidualna lub grupowa. Poza psychoterapią możliwa jest również sama porada psychoterapeuty lub psychologa.

  Data dodania: 20 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog »

  Serdecznie zachęcamy wszystkich pacjentów do oglądnięcia naszej firmowej witryny www. Niniejsza firma zajmuje się szeroko opisywaną psychoterapią. W tej przychodni otrzymasz usługi na najlepszym poziomie, kompetentny terapeuta udzieli Ci rady. Wykonujemy takie usługi jak terapia małżeńska czy terapia uzależnień. Wszystko w niezwykle korzystnych cenach. Isnieje opcja konsultacji online. Kadra naszych psychoterapeutów jest naprawdę dobra a psychologia pomaga wielu ludziom, które same nie umieją poradzić sobie z swymi trudnościami. Zapraszamy na naszą witrynę www już dziś. Dowiedz się w jaki sposób nasz psychoterapeuta może Ci ekspresowo i efektywnie pomóc. Od dzisiaj Twoje problemy są naszymi problemami. Zachęcamy ciepło.

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Działamy w branży medycznej jako prywatna placówka psychologiczna oraz psychoterapeutyczna i oferujemy profesjonalną pomoc osobom potrzebującym pomocy specjalisty w tej dziedzinie. Pragniemy wesprzeć zarówno tych szukających rozwiązania swoim problemów, jak i osoby pragnące dążyć do uzyskania większej satysfakcji ze swojej egzystencji. Indywidualna psychoterapia jest skierowana zarówno do osób dorosłych, jak i młodzieży. Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu psychoterapeutycznego ZMIANA, gdzie uzyskają Państwo pomoc specjalistów.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • ANGITA Centrum uzdrawiania - O nas »

  Angita to zespół dyplomowanych bioenergoterapeutów i naturoterapeutów pomagających powrócić do zdrowia fizycznego i równowagi energetycznej organizmu.Oferujemy: Zabiegi medycyny naturalnej, bioenergoterapia, sesje Radykalnego Wybaczania, programy rozwoju osobistego, masaże uzdrawiające, świecowanie uszu, medycyna niekonwencjonalna. Zachęcamy Państwa do złożenia wizyty w naszym centrum w celu przeprowadzenia bezpłatnej konsultacji dotyczącej stanu kondycji energetycznej organizmu. Ustalimy możliwość pomocy w problemach zdrowotnych za pośrednictwem metod medycyny naturalnej. Pomożemy również w określeniu natury innych zaburzeń i anomalii związanych ze światem subtelnym. Za pomocą terapii naturalnych wspomagamy medycynę klasyczną. Często tam, gdzie tradycyjna kuracja zawodzi, niekonwencjonalne metody uzdrawiania okazują się bardzo skuteczne. Człowiek to przecież nie tylko ciało, to również umysł i dusza, dlatego wszystkie problemy związane ze zdrowiem i kondycją emocjonalną oraz psychiczną rozpatrujemy holistycznie. Nasze umiejętności oraz wiedzę potwierdziliśmy przed Komisją Kwalifikacyjną Izby Rzemieślniczej oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach. Posiadamy certyfikowane dyplomy z przebytych szkoleń i kursów. Pomagamy skutecznie i rzetelnie.Centrum Uzdrawiania Angita

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Coaching »

  Hipnoza terapeutyczna czyli efektywna hipnoterapia i psychoterapia - Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - psychoterapeuta, hipnoterapeuta, psycholog Warszawa, woj mazowieckie. Pomagamy w radzeniu sobie z wieloma objawami jak np: zaburzenia odżywiania, depresja, nerwica, uzależnienia - palenie, alkoholizm, sytuacje stresowe. Wspomagamy zdolności i kompetencje stosując coaching jako interaktywny proces. Profesjonalni terapeuci, hipnoterapeuci i psychoterapeuci - terapia osób lękowych. Hipnoza terapeutyczna czyli efektywna hipnoterapia i psychoterapia - Ośrodek Hipnozy i Psychoterapii - psychoterapeuta, hipnoterapeuta, psycholog Warszawa, woj mazowieckie. Pomagamy w radzeniu sobie z wieloma objawami jak np: zaburzenia odżywiania, depresja, nerwica, uzależnienia - palenie, alkoholizm, sytuacje stresowe. Wspomagamy zdolności i kompetencje stosując coaching jako interaktywny proces. Profesjonalni terapeuci, hipnoterapeuci i psychoterapeuci - terapia osób lękowych.

  Data dodania: 13 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Zapraszamy do naszej siedziby i zachęcamy do podpisania deklaracji. Druki zgłoszeniowe, które należy wypełnić i dostarczyć do nas, znajdują się na stronie poniżej. Złożenie deklaracji w naszej Klinice nie wymaga wyrejestrowywania się przez Państwa z dotychczasowej przychodni POZ. Jako jedyna placówka w Polsce gwarantujemy pełną opiekę z różnych obszarów psychiatrii, psychoterapii i psychologii. Psychiatria, psychoterapia, psychologia, pełen zakres usług. Nasza praca oparta jest na najwyższych standardach obowiązujących w najlepszych klinikach na świecie. Szczycimy się bliską współpracą z podobnymi ośrodkami z Wiednia, Hamburga, Berlina, Londynu. Pomoc znajdzie u nas każdy, bez względu na rodzaj problemu. Zapraszamy do Kliniki Vertimed+. Grupa Medyczna Vertimed+ oferuje nową koncepcję w podejściu do klienta w obszarze usług medycznych ukierunkowanych na sferę psychiczną człowieka.

  Data dodania: 06 12 2010 · szczegóły wpisu »
Linki sponsorowane: LS2011 forum Symulatora Farmy  | ETS2 Forum  | Darmowe skrypty | Tanie kredyty |  Farming Simulator | 

Linki sponsorowane: