LEGO sklep internetowy  |  Koncerty Warszawa  |  Gry Java


Strony związane z hasłem 'stalowe':

 • Służymy pomocą »

  Uniprojekt, Warszawa, woj. mazowieckie - projekty budowlane i budowa hal stalowych. Solidnie obniżamy koszty transportu materiałów. Służymy pomocą przy formalnościach - wykonujemy projekty, pozwolenia na budowę, prowadzimy nadzór inwestorski i budujemy przemysłowe obiekty i hale stalowe. Podstawą naszej działalności sa hale stalowe - tanio. Specjalizacja to tanie hale przemysłowe, hipermarkety, magazyny i hale stalowe. Adaptacje budynków, budowa magazynów i projektowania obiektów przemysłowych - nowoczesne i lekkie hale stalowe, magazyny i obiekty sportowe. W budowie firma wykorzystuje lekkie konstrukcje stalowe. Tanio - budowa magazynów, pozwolenia i nadzór inwestorski, hala stalowa w warszawie. Konstrukcje stalowe wykorzystywane do budowy obiektów.

  Data dodania: 13 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hale przemysłowe »

  Hale do wynajęcia i na sprzedaż, do wymagań magazynowych lub przemysłowych o różnych właściwościach. Propozycja doświadczonego pośrednika hal magazynowych i produkcyjnych, gwarantującego szybką finalizację sprzedaży lub najmu i całościową obsługę włącznie z wyceną i przygotowaniem koniecznych dokumentów. Szeroka baza ofert – hale samodzielne lub na terenie parków logistycznych, całkiem urządzone lub z opcją aranżacji zgodnie z życzeniem zleceniodawcy. Innowacyjne hale stalowe z pomysłowymi rozwiązaniami w dziedzinie magazynowania lub produkcji. Różne opcje od strony powierzchni lub położenia. Ekspresowa dostępność rozmaitych hal w interesujących logistycznie miejscach Polski. Indywidualne nastawienie. Szczegółowe przedstawianie nieruchomości przez wykwalifikowanych agentów nieruchomości.

  Data dodania: 02 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Garaże stalowe »

  Ludzie mieszkają coraz bardziej komfortowo, dlaczego zatem pojazdy miałyby mieć inaczej? Parkowane "pod gołym niebem", zazwyczaj narażone są na więcej uszkodzeń oraz silniejsze starzenie niż gdy zachodzi to w przypadku aut trzymanych w garażu. Firma WAW-SYSTEM - producent garaży o konstrukcji stalowej - umożliwia lepiej zadbać o ulubiony pojazd. Odmienność konstrukcji skutkuje niższą ceną, krótszym wykonaniem i ulepszoną estetyką. Warto skorzystać z WAW-SYSTEM, żeby - oszczędzając czas i finanse - mieć istotny wpływ na produkt finalny, czyli kształt, formę, wygląd i rozmiar zamówionego garażu.

  Data dodania: 10 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prace wysokościowe »

  W czasie dokonywania prac na obiektach wysokich niesamowicie ważne jest zapewnienie bezpieczeństwa jednakowo pracownikom jak i miejscu wykonywania prac. Firma usługowa AKRIM od dawna wykonuje zlecenia w tej gałęzi usługowej, więc dzięki osiągniętemu doświadczeniu oraz wykorzystywaniu sprawdzonego sprzętu alpinistycznego zapewnia bezpieczne, terminowe, a także konkurencyjne cenowo przeprowadzenie zleceń na prace w miejscach trudnodostępnych. Sprawdź naszą pełną ofertę produktów, a na pewno się nie zawiedziesz.

  Data dodania: 04 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady »

  Ogrodzenia Gdynia - producent Artom Tomasz Roguski i Maciej Kwiatkowski - Balustrady pomorskie. Poręcze, balustrady balkonowe, balustrady schodowe, maszty, schody samonośne, barierki, daszki i schody samonośne. Duże doświadczenie w branży ślusarskiej. Zapraszamy po poręcze, ogrodzenia, maszty, daszki, schody samonośne, balustrady schodowe, balkonowe - Gdynia, Reda, Gdańsk. woj. pomorskie. Balustrady ze stali zwykłej malowanej proszkowo z pochwytem nierdzewnym. Producent ogrodzeń, Balustrady pomorskie - Tomasz Roguski i Maciej Kwiatkowski - Reda, Wejherowo, Rumia, Gdynia, Gdańsk, woj. pomorskie. Produkcja, sprzedaż, montaż - poręcze i balustrady stalowe, maszty, bramy, ogrodzenia kute, schody samonośne, barierki, daszki, balustrady schodowe i balokonowe. Duże doświadczenie w branży ślusarskiej. Balustrady ze stali zwykłej malowanej proszkowo z pochwytem nierdzewnym.

  Data dodania: 05 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Balustrady Płock »

  Firma Artech zajmuje się kowalstwem artstycznym z przeznaczeniem stali. Nasze wyroby cechują kute bramy oraz ogrodzenia na całe posesje. Tworzymy balustrady oraz kraty i wszystko co można wykuć ze stali. Wykonujemy różnorodne metalowe konstrukcje dla przeróżnych specjalności i firm są to przeważnie schody i takie jak podjazdy dla niepełnosprawnych osób.Wszystko co połączone ze stalą przynależy do nas. Nasi wyspecjalizowani w tym co produkują eksperci skonstruują dla ciebie wyjątkowe arcydzieło z metalu pod figurą takich nawet wydających się na co dzień błahostek jak schody po których chodzimy czy oparcia których się chwytamy. Gwarancją którą gwarantujemy terminowość jest dobrze sporządzona produkcja na okres i z godziwym rezultatem. Przed przystąpieniem do planu przeprowadzamy gratisowe rozmiary i dowóz gotowych detalów na miejsce. Założona przez nas bramka odzwierciedli piękno twojej posesji i uchwyci jej wyjątkowy wizerunek wśród ślicznych wdzięków natury. Więcej na stronie internetowej.

  Data dodania: 01 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biopaliwa »

  CGH International SA - firma oferuje dystrybutory, pylony cenowe, zbiorniki na paliwa, studzienki nazbiornikowe, włazy najazdowe, dennice stalowe wyoblane, armaturę na stacje paliw i urządzenia do monitoringu. Producent posiada w ofercie zbiorniki na paliwa oraz na biopaliwa. Także wysokiej jakości stacje kontenerowe, zbiorniki stalowe, naziemne i podziemne, hydrofory i zbiorniki dla lotnictwa. Zapraszamy po zbiorniki jedno i dwupłaszczowe - naziemne, podziemne, na paliwa, retencyjne, powietrza, ciśnieniowe, przemysłowe i hydroforowe. Także zbiorniki na wodę, biopaliwa, hydrofory oraz odgazowywacze termiczne i separatory.

  Data dodania: 08 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Konstrukcje stalowe »

  Niemal 30 lat na rynku szkieletów ze stali to pewność solidności, doświadczenia i zaufania klientów, jakie procentuje udoskonalonymi rozwiązaniami a także najlepszą jakością, którą poszczycić się może przedsiębiorstwo BUDIKOR. Montaż i budowa szkieletów stalowych, obudowy i wsporniki, ślusarka, a także montaż maszyn i urządzeń - to wszystko warto zostawić profesjonalistom, żeby otrzymać pewność i odpowiedzialność. To właśnie eksperci BUDIKOR o stali wiedzą wszystko i wiedzę tę najlepiej w branży wykorzystują w praktyce.

  Data dodania: 22 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • MR-Stal - balustardy nierdzewne »

  Kompania MR-Stal projektuje przede wszystkim balustrady nierdzewne w połączeniu z takimi materiałami jak drewno, szkło i kamień. Poza balustradami robimy także: poręcze, uchwyty, daszki, zadaszenia, schody, konstrukcje stalowe, kraty, przęsła, bramy, furtki i inne wyroby na prywatne zamówienie.
  Zastosowane materiały wysokiej jakościnajwyższej jakości w połączeniu ze starannością ręcznego stworzeniawytworzania dają w końcowym efekcie, wyjątkowy wyrób. Cechuje go estetyka, trwałość, elegancja i oryginalne wzornictwo, które nadaje mu niepowtarzalny charakter. Cenimy sobie także wątpliwości naszych kontrahentów. W zakres usługi wchodzi: wstępna analiza i pomiary, przygotowanie kosztorysu, realizacja produktu finalnego oraz montaż na miejscu u klienta.
  Przygotowujemy między innymi:
  * Balustrady (balkony wewnętrzne i zewnętrzne ze stali nierdzewnej łączone z:
  - szkłem bezpiecznym, hartowanym;
  - detalami drewnianymi;
  - wypełnieniem w postaci prętów, blach, tworzywa;
  - dodatkami mosiężnymi
  * balustrady przy podjazdach dla niepełnosprawnych
  * konstrukcje schodowe .
  * poręcze
  * konstrukcje stalowe
  * inne prace na własne zamówienia.

  Data dodania: 28 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Grzejniki łazienkowe »

  Produkty ze stali nierdzewnej i czarnej, jakie wytwarzamy są zrealizowane z najwyższej jakości stali szlachetnej. Metoda wyrobu, i zastosowane materiały nadają uzyskiwanym produktom nieprzeciętnego wyglądu i poręczają solidność przez długie lata eksploatacji. Nasze produkcje to balustrady ze stali nierdzewnej, schody, grzejniki, nowoczesne systemy kominowe i pozostałe produkty, które możecie Państwo zobaczyć na naszej stronie internetowej. Na terenie naszej firmy dostępne są również takie usługi jak toczenie, frezowanie, cięcie laserem, gazem i plazmą. Wszelkie artykuły jesteśmy w stanie zrealizować na specjalne zamówienie.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • stal kwasoodporna »

  Produkty hutnicze są najważniejszym elementem mnóstwa konstrukcji budynków. Różnorodność towarów dostępnych na rynku jest na tak duża, że można dobrać spośród bardzo szerokiej gamy półproduktów. Dostępność i istota wyrobów hutniczych jest bardzo istotna w obecnym poziomie rozwoju gospodarki. Stal nierdzewna jest jednym z kosztowniejszych, ale zarazem bardziej odpornych produktów z których zrobione są rury czy pręty, natomiast stal kwasoodporna jest bardzo dobrym wyjściem w miejscach, gdzie używane są różnego rodzaju związki żrące. Wspomniane produkty, wykonane właśnie z tych wysokich jakościowo stali, są najistotniejszymi elementami, dzięki którym może rozwijać się budownictwo.

  Data dodania: 24 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hale stalowe - inwestycje »

  Portal Archiwum-inwestycji.pl proponuje swoim czytelnikom rzetelnych wiadomości z zakresu planowanych inwestycji zarówno w budownictwie mieszkaniowych jak i przemysłowym. Portal zawiera informacje inwestycyjne z z całego kraju, dla ułatwienia posegregowane w różne kategorie, ze względu na lokalizację i dokładną branżę. Archiwum-inwestycji posiada również rolę ogłoszeniową. Znaleźć tu można informację na temat bieżących przetargów. Umożliwiamy kontakt pomiędzy zleceniodawcami i wykonawcami, dzięki temu następuje przepływ informacji w branży inwestycyjnej.

  Data dodania: 21 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Schody Warszawa »

  ZKM Zakład Konstrukcji Metalowych to działający od 1986 roku producent konstrukcji wykonanych z metalu, głównie ze stali nierdzewnej. W portfolio realizacji ZKM można znaleźć szeroki wybór balustrad, schodów, zadaszeń, antresoli, a także realizowane na zamówienia indywidualnych Klientów nietypowe konstrukcje stalowe. ZKM dbając o najwyższą jakość swoich usług nieustannie inwestuje w najlepsze materiały oraz wykwalifikowaną kadrę. Wieloletnie doświadczenie Zakładu Konstrukcji Metalowych jest gwarantem profesjonalizmu firmy.

  Data dodania: 31 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kołnierze, rury stalowe »

  Uprzejmie zapraszamy Wszystkich was do wizyty na stronie internetowej firmy Eco Power System. Strona ta opisuje ofertę naszej działalności, która zajmuje się przede wszystkim aranżowaniem sieci sanitarnych. W naszej ofercie znajdziesz między innymi:
  kołnierze stalowe,
  rury gazowe,
  kolana stalowe,
  rury preizolowane,
  I wiele innych.. Zajmujemy się się również w obrocie wyrobami hutniczymi. Namawiamy wszystkie firmy chętne do współpracy z naszą spółką. Po więcej szczegółów zachęcamy do odwiedzenia mojej strony www gdzie odnajdziecie zarówno informacje o niniejszej firmie jak i dane adresowe dzięki którym będziemy mogli nawiązać współpracę. Zachęcamy mocno.

  Data dodania: 03 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Cooper »

  Everest Barbara Kochańska - sklep internetowy Opony24h. W ofercie wysokiej jakości opony zimowe i letnie do samochodów, felgi aluminiowe i stalowe na dowolnym aucie. Sklep internetowy Opony24h - oferujący nowe opony W bardzo atrakcyjnych cenach. Sklep internetowy oferuje W promocji opony letnie i zimowe - opony osobowe oraz felgi aluminiowe. Gwarancje producenta - opona radialna i bezdętkowa. Zapraszamy na zakupy - zamówienia drogą internetową. Nexen, Kelly, Falken, Cooper, Accelera. Opony24h Everest Barbara Kochańska - opony letnie i zimowe do samochodów, felgi na dowolnym aucie. Sklep internetowy Opony24h - oferujący nowe opony W bardzo atrakcyjnych cenach. Sklep internetowy oferuje W promocji opony letnie, opony zimowe, opony osobowe oraz felgi stalowe i aluminiowe. Gwarancje producenta - opona radialna i bezdętkowa. Zapraszamy na zakupy - zamówienia drogą internetową. Nexen, Falken, Cooper, Accelera, Kelly.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery biurowe »

  Witryna przedsiębiorstwa Weldon działającego w branży produkcji metalowej. Podstawowym i najstarszym profilem działalności firmy jest produkcja kontenerów. Weldon wytwarza kontenery o dowolnym przeznaczeniu zgodne z normami ISO. W ofercie przedsiębiorstwa są m.in. kontenery mieszkalne, biurowe, budowlane, morskie, magazynowe i inne. Oferta Weldon w zakresie budowy kontenerów jest ciągle rozwijana o nowe, udoskonalone kontenery.
  Uzyskane przez firmę Weldon w ostanim okresie wiedza i doświadczenie pozwoliły na rozbudowę zakresu produkcji metalowej o nowe typy produktów i świadczonych usług. Są nimi produkcja ekranów akustycznych, panelowych ogrodzeń metalowych i konstrukcje stalowe oraz usługi wynajmu maszyn, obróbki metalu, a także ultradźwiękowego badania spoin i spawów konstrukcji stalowych. Dzięki znaczącemu wzrostowi ilości inwestycji w zakresie budownictwa drogowego wyjątkowo dużym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszą się ekrany akustyczne.

  Data dodania: 01 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Opony Kraków »

  W naszym sklepie znajdą Państwo wszystkie rodzaje opon znanych oraz renomowanych na rynku producentów. Aby ułatwić Państwu dobór opon, w zależności od sezonu, asortyment nasz został podzielony na opony letnie, całoroczne oraz opony zimowe. Oferujemy opony do różnego typu pojazdów. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego też systematycznie powiększamy asortyment o nowe produkty. Dbamy również o to, aby oferowane przez nas opony letnie i opony zimowe były jak najwyższej jakości, solidne, niezawodne i pełnowartościowe. Nasi klienci mają zagwarantowaną profesjonalną obsługę, atrakcyjne ceny oraz szybki czas realizacji zamówienia. Jeśli opony, to tylko w naszym sklepie. Oferta naszego sklepu obejmuje także części samochodowe, takie jak: felgi aluminiowe, felgi stalowe, akumulatory do różnego typu pojazdów - ciężarowych, osobowych, motorów i rolniczych. Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów.

  Data dodania: 25 10 2010 · szczegóły wpisu »
Linki sponsorowane: LS2011 forum Symulatora Farmy  | ETS2 Forum  | Darmowe skrypty | Tanie kredyty |  Farming Simulator | 

Linki sponsorowane: