LEGO sklep internetowy  |  Koncerty Warszawa  |  Gry Java


Strony związane z hasłem 'perskie':

 • Koty rasowe »

  Nasza rodzinna hodowla kotów rasowych SOPOCISKO*PL ( pedigree cats cattery ) została założona już wczesną wiosną w 2003 ( siedziba hodowli to wielka trójmiejska aglomeracji - Rotmanka ) prowadzi koty rasowe oraz kocięta bardzo popularnych i powszechnie uznawanych za elitarne kocich ras : maine coon, norweskiej leśnej oraz perskiej. Koteczki zostały starannie dobrane - zwłaszcza pod względem pochodzenia ( w ich rodowdach możemy odnaleźć nawet i Zwycięzców Świata ) oraz ważności tytułów ich kocich rodziców. Hodowla znajduje się pod stała i troskliwą opieką największej trójmiejskiej kliniki weterynaryjnej - koteczki są zatem, i zdrowe, i bardzo dorodne. Serdecznie zapraszamy na nasze internetowe strony hodowlane wszystkich tych, dla których koty rasowe są najpiękniejszymi zwierzętami na świecie. Na stronach zamieszczone zostały bogate zdjęciowe galerie, mnóstwo ciekawych informacji ( w tym także nasze najbliższe plany hodowlane ) oraz forum w całości przeznaczone dla hodowców kotów rasowych.

  Data dodania: 30 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów ekologicznych »

  W sytuacji ciągle drożejących źródeł pozyskiwania energii oraz dużym skażeniu naszego środowiska, firmy deweloperskie decydują się wprowadzać na rynek domy prefabrykowane ekologiczne. Są to domy o konstrukcji szkieletowej, drewnianej. Ściany, mimo tego, że są cienkie, potrafią bardzo dobrze utrzymać ciepło. Wpływa na to nie tylko ich konstrukcja oraz zastosowanie w niej wełny mineralnej, ale w głównej mierze sam projekt domu. Domy ekologiczne mają przeważnie dwie kondygnacje - są to poddasze użytkowe i parter. Budowa bryły domu także ma tu bardzo duże znaczenie. O tym, jak powinien zostać zaprojektowany ekologiczny i energooszczędny dom, można dowiedzieć się z lektury naszej witryny.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Domy szeregowe »

  Firma Raport istnieje od 1998 roku. Firma specjalizuje się branża developerską. Firma przez ponad 10 lat t swojego istnienia zdobyła niezbędne doświadczenie w zaspakajaniu potrzeb klienta w branży deweloperskiej. W ofercie znajdują się Gotowe domy szeregowe, domy jednorodzinne, a to wszystko tworzy wspaniałe osiedle słoneczne w Dąbrowie Górniczej, zobacz szczegółową ofertę Firmy. Dbając o Państwa wygodę, oszczędność czasu i fundusze firma Raport-Miły Dom proponuje swoim Klientom zakup domu wykończonego pod klucz.

  Klienci nie muszą martwić się o nadzór, jakość oraz efekty pracy końcowej.
  Każdy klient decyduje sam czy chce jeden z gotowych domów do wg obowiązującej oferty firmy Raport, czy chce złożyć indywidualne zamówienie.
  Domy jednorodzinne, Domy na sprzedaż Dąbrowa Górnicza, Osiedle słoneczne pod takimi ale wieloma innymi frazami można nas znaleźć w Google.pl

  Czym się charakteryzują Domy Dąbrowa Górnicza Firmy Raport - Miły Dom

  - fascynujące osiedle supernowoczesnych domów szeregowych
  - dwukondygnacyjne domy o powierzchni 165 m2
  - wspaniała lokalizacja z łatwym dostępem do węzłów komunikacyjnych, zaledwie kilka minut od centrum
  - ciekawa architektura i duże możliwości aranżacji wnętrz
  - wysoka jakość użytych materiałów budowlanych i wykończeniowych: Porotherm - Wienerberger, dachówka cenionej firmy z 30 letnią gwarancją
  - Wszystkie domy posadowione na odrębnym fundamencie, nie posiadają żadnych elementu wspólnego z sąsiadem (domy połączone tylko wizualnie elewacją i dachem)
  - drogi wewnętrzne oraz podjazdy do garażu wyłożone kostką brukową
  - brama wjazdowa otwierana na pilota
  - ogrodzenie całego osiedla
  - pomoc w załatwieniu formalności
  - poprzednie mieszkanie w rozliczeniu

  RAPORT - Miły Dom
  ul. Wolska 1
  41-300 Dąbrowa Górnicza
  tel. 032/261-35-26

  Data dodania: 03 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • mieszkania deweloper »

  Na naszym rynku mnóstwo jest ogłoszeń dotyczących handlu mieszkaniami. Mamy zarówno ogłoszenia z rynku mieszkań nowych jak i mieszkań używanych. Jednak dla wielu osób rynek pierwotny jest dużo bardziej pociągający. Kto z nas nie marzy o swoim własnym, nowiutkim domu. Jeżeli również i ty jesteś jedną z takowych osób to zapraszamy do odwiedzenia tego portalu. Wiadomości zawarte w tej witrynie dotyczą mieszkań developerskich na obszarze całego kraju. Dzięki wiadomościom zawartym tutaj każdy będzie mógł wybrać coś odpowiedniego dla siebie niezależnie czy szuka małej kawalerki czy też dużego mieszkania. Nieruchomości developerskie na pewno okażą się dobrym posunięciem i przyniosą mnóstwo radości wszystkim z klientów. Zachęcamy do jak najszybszego odwiedzenia strony zupełnie poświęconej nowym mieszkaniom.

  Data dodania: 18 03 2011 · szczegóły wpisu »
Linki sponsorowane: LS2011 forum Symulatora Farmy  | ETS2 Forum  | Darmowe skrypty | Tanie kredyty |  Farming Simulator | 

Linki sponsorowane: