LEGO sklep internetowy  |  Koncerty Warszawa  |  Gry Java


Kabarety Podkategoria: Kabarety

 • Nasza Klasa »

  Zapraszamy na portal Polska-Klasa.pl. Od niedawna dokładaliśmy starań żeby usprawnić naszą stronę I udało się:-). Teraz surfowanie po portalu jest bardzo ułatwione. I to nie wszystko, na portalu można teraz głosować na wszystkie dostępne materiały: na telewizje, na fotki dziewczyn z Polski, na śmieszne zdjęcia z NK, na filmiki Youtube i Wrzuty, i jeszcze więcej.

  Dodatkowo prowadzimy konkurs dzięki któremu każdy może brać udział w tworzeniu Naszej Polskiej Klasy i wygrywać w nim cenne nagrody.

  Poprzez dodawanie filmików, zdjęć i innych materiałów które są w internecie i głosowanie na nie Polska-Klasa.pl stała się porównywarką najlepszych tematów w internecie, każdy może dodać dany materiał na HIT i zdobyć przez to nagrody, jeśli łączna suma głosów ze wszystkich materiałów z całego miesiaca będzie najwyższa. Nagrody Otrzymuje pierwsze 8 osób.
  Na każdy materiał w witrynie można oddawać głosy, głosy są stale liczone i na koniec miesiąca osoby z największą ilością głosów otrzymują nagrody. Jakie? Wejdź na stronę i zobacz.

  Jest jeszcze jedna ciekawa opcja w portalu Polska-Klasa, każdy użytkownik który ma konto, na w swoim profilu wydzielony specjalny box, gdzie może dodać swój baner, kod reklamy czy też slogan i zacząć zarabiać. Portal jest bardzo mocno odwiedzany więc warto do nas dołączyć.

  Data dodania: 06 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne zdjęcia »

  Każdego dnia towarzyszą nam dowcipne wydarzenia i sytuacje więc należałoby by było je upamiętnić na zdjęciach i podzielić się nim z innymi internautami. Dokładnie do tych potrzeb został zbudowany współczesny portal internetowy Chmurak.pl, w jakim każdy może opublikować śmieszne zdjęcia, obrazki i fotki. Ciekawe obrazki i zdjęcia, jakie mogą rozbawić do łez każdego użytkownika internetu są odznaczane mianem Chmurak Dnia i w taki sposób konstruowana jest lista wszystkich najlepszych dodatkowo najśmieszniejszych obrazków. W wortalu tym można nie tylko znaleźć ale także publikować śmieszne fotki. Trzeba jednak pamiętać o tym aby dodać chmurkę do każdego humorystycznego zdjęcia, obrazka lub fotki i sprawdzić czy nie ma błędów ortograficznych. Wszystkie publikowane zdjęcia przed opublikowaniem są analizowane przez moderatora. Do portalu internetowego Chmurak.pl istnieje mozliwość także dodawać zdjęcia, które już istnieją w nasza klasa foto. Im więcej śmiesznych i zabawnych zdjęć zostanie zamieszczonych na stronie, to ich autor uzyska odpowiednią ilość gwiazdek, które będą świadczyć o jego randze i aktywnym uczestniczeniu w opublikowaniu najśmieszniejszych obrazków, zdjęć i fotek.

  Data dodania: 20 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dowcipy »

  Na tej stronie internetowej odnajdziesz artykuły, które doprowadzą Cię do ogromnego śmiechu. Dostępne tutaj dowcipy przyczynią się do tego, że nawet najmniej przyjazny Ci w w trakcie życia czas pełen trudności przejdziesz z uśmiechem na twarzy. Każdy wykryje tutaj coś co w szczególności lubi bowiem kawały podzielone są na rożne kategorie. Doskonale sporządzona nawigacja zastosowana na stronie pozwala na proste trafienie na takie treści jak najlepsze kawały o Jasiu, Eskimosach czy myśliwych w zależności od upodobań użytkownika. Z przyjemnością przywitamy każdego w świecie nieopanowanego śmiechu, rozjaśniającego nawet najciemniejsze chwile żywota.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ireneusz Krosny »

  Kabarety i soliści - profesjonalna organizacja imprez. Soliści: Andrzej Dyszak, Andrzej Grabowski, Aleksander Adamczyk, Alosza Awdiejew, Bohdan Smoleń, Cezary Pazura, Tadeusz Drozda, Tomasz Jachimek, Czesław Jakubiec, Grzegorz Halama, Ireneusz Krosny, Jerzy Kryszak, Kacper Ruciński, Marian Opania, Krzysztof Daukszewicz, Jacek Fedorowicz, Jan Pietrzak, Krzysztof Piasecki, Maciej Stuhr, Marcin Daniec, Paweł Dłużewski, Stan Tutaj, Steffen Moller, Waldemar Ochnia i Zygmunt Chajzer. Kabaret - Czyści Jak Łza, DKD, DNO, Elita, Hlynur, Formacja Chatelet, Afera, Ani Mru-Mru, Grupa MoCarta, Grupa Rafała Kmity, Herbatka u Tadka, Chyba, Ciach Kabaret Ciach, Czesuaf, Hrabi, Jurki, Kuzyni, Limo, Klaps, Klika, Koń Polski, Loch Camelot i inne kabarety.

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szczudlarze »

  Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą grupy oraz z naszą galerią fotografii. Przedstawienia dostrzegalne oczami publiczności tworzą rewelacyjne widowiska, których głównym bohaterem jest ogień zaklinany przez performerów. Oni tańcząc dokonaćują zróżnicowane akrobacje za pomocą łańcuchów zwieńczonych płomienistymi kulami w konsekwencji tworząc zsynchronizowane układy choreograficzne w rytm muzyki. Wszystkie nasze popisy odbywają się według określonego scenariusza. Można długo prezentować to co wydarza się w czasie naszych spektakli jak i zawartość naszych programów natomiast sądzimy że żadne słowa nie są w stanie tego ująć słowami i trzeba je po prostu zobaczyć.Wrażenia z oglądania tego typu przedstawień jak taniec z ogniem są naprawdę niezapomniane. Do zwyczajnych przedstawień teatralnych, a nawet do spektakli teatrów ulicznych, przywykliśmy. Od pewnego czasu posiadamy to na co dzień. Bezsprzecznie czymś trochę innym są przedstawienia, w których wykorzysuje się żywy ogień. tu nie tylko wzór, ale i istota przekazu jest nietradycyjna. Atrakcją tańca z ogniem jest to, że na ogół są planowane na otwartym powietrzu, po zmroku, co jeszcze dodaje im piękna.

  Data dodania: 24 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Demotywatory »

  Chciałabym dziś poruszyć temat demotywatorów. Otóż zastanawiam się nad tym, dlaczego większość z nich nie ma nic wspólnego z tytułowym demotywowaniem. Przecież większość z nich to bezmyślne obrazki z dobrym podpisem, dzięki czemu stają się śmieszne. Ale żeby od razu demotywowały? Moim zdaniem najlepsze demoty to takie, które rzeczywiście sprawiają, że szczęka opada i aż chce się nad danym demotywującym zdjęciem pomyśleć i zastanowić się. Niestety, często myli się to ze zwykłym, prostym humorem, który jest dobrym źródłem rozrywki. Skąd w ogóle wziął się taki pomysł? Oczywiście ze Stanów Zjednoczonych. Ciekawe czy tamtejsze, najlepsze demoty, to też takie, które rzeczywiście mają jakiś przekaz. Pewnie nie, bo Amerykanie nie są mądrzejsi od Polaków. Wracając jednak do demotywatorów, to mam nadzieję, że tego typu serwisy pójdą w lepszą stronę i zamiast śmiesznych obrazków zacznie się tam pojawiać więcej demotywujących zdjęć. Tak się zresztą już dzieje, co widać w serwisach społecznościowych.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kabarety

Kabarety - nowa strona:

Adres:
Linki sponsorowane: LS2011 forum Symulatora Farmy  | ETS2 Forum  | Darmowe skrypty | Tanie kredyty |  Farming Simulator | 

Linki sponsorowane: