LEGO sklep internetowy  |  Koncerty Warszawa  |  Gry Java


Religia Podkategoria: Religia

 • Antytrynitarze a Trójca Święta »

  Antytrynitarianie czyli polemika na temat dogmatu Trójca Święta. Czy wiara w Trójcę jest zgodna z Pismen Świętym?Poznaj fakty uzasadniające to, że wiele wierzących osób, odrzuciło trynitarny dogmat. Sam oceń wartość i siłę argumentów świadczących o niebiblijnym charakterze nauki o Trójcy Świętej.Prezentowane argumenty mają swe podstawy w Piśmie Świętym oraz w Historii.Jeśli wyznajesz chrześcijaństwo, to ten temat dotyczy również i Ciebie....Zapraszamy do zapoznania się z treścią naszej strony.
  Antytrynitarze ( Antytrynitarianie )

  Data dodania: 09 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Religia »

  Deon.pl - to portal katolicki dla ludzi myślących i poszukujących. Bóg, religia i kościół to nie jedyne tematy, które podejmowane są na łamach serwisu. Deon.pl jest z jednej strony obiektywnym portalem informacyjnym prezentującym aktualne wiadomości ze świata. Z drugiej zaś strony jest serwisem społecznościowym łączącym ludzi dla których ważna jest wiara, duchowość i życie wewnętrzne. Deon.pl dużo uwagi poświęca życiu rodzinnemu - ojcostwo, eros, małżeństwo - codzienności każdego człowieka i tematowi psychologia. W portalu podejmowane są trudne tematy takie jak: walka z depresją, wychowanie dziecka czy religie świata. Użytkownicy mogą tu znaleźć również zupełnie nie związane z życiem duchowym porady zdrowotne czy kalendarz imieniny. Dla członków kościoła i nie tylko przygotowane zostały działy katecheza, zawierający rekolekcje na Wielki Post i informacje o osobie Jana Pawła II oraz parafie publikujący bazę kościołów i godziny mszy świętych w całej Polsce. Dla aktywnych warto polecić dział pielgrzymki oraz czytelnia prezentujący czasopisma religijne. Jako, że to ludzie są dla portalu Deon.pl najważniejsi, nie można nie wspomnieć o forum, gdzie można dyskutować, dzielić się doświadczeniami i mądrze kłócić na każdy temat.

  Data dodania: 29 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Usługi pogrzebowe Dzierżoniów »

  Śmierć jest z nami od zawsze, nieodłącznie i nieuniknienie. W jej obliczu niełatwo jest pamiętać o formalnościach - ból po stracie bliskiej osoby i tak jest wielki. Dobrze zatem skorzystać z usług Centrum Pogrzebowego M.K. Kramarz, by nie musieć martwić się o kwestie doczesne i - z resztą rodziny - godnie pożegnać zmarłego. Śmierci nie sposób uniknąć, ale da się sprawić, by przybrała ludzki wyraz. Pogrzeb, przygotowanie zmarłego, transport ciała, budowa pomnika - wszystko to rzeczy, którymi mimo bólu trzeba się zająć. Dlatego też warto zlecić je przedsiębiorstwu, które ze zrozumieniem pozwoli nam przetrwać trudny okres.

  Data dodania: 03 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Baza wiedzy i informacji »

  Pierwszyportal jest bazą wiedzy. Na stronie jest obszerny dział poświęcony religii i rozważaniom. Strona powstała ze względu na ubogą treść w internecie staramy się dodawać jak najwięcej artykułów na tematy, których jest bardzo mało w sieci, albo nie ma ogóle. Tematami witryny jest ekskomunika w kościele katolickim, objawienia fatimskie, święty Ojciec Pio, egzorcyzmy. Oprócz powyższych tematów można poczytać o procesie produkcji zniczy i wkładów parafinowych, historii państwa wielkomorawskiego znajdującego się kiedyś na terenach dzisiejszych Moraw, biotechnice w życiu codziennym. Z tematu biotechniki poruszane są tematy o rekombinacji genetycznej i mapowaniu genów, morfopoezie bakteriofagów, genowych systemów taśmowych. Oprócz tego można znaleźć przepisy kulinarne, sposoby marynowania mięsa, sposoby przyrządzania marynat. Z dziedziny psychologi są artykuły na temat psychologi fantazji, psychologi pracy i psychologi muzyki. Zapraszam do odwiedzenia portalu, bo każdy coś znajdzie dla siebie.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Religia

Religia - nowa strona:

Adres:
Linki sponsorowane: LS2011 forum Symulatora Farmy  | ETS2 Forum  | Darmowe skrypty | Tanie kredyty |  Farming Simulator | 

Linki sponsorowane: