LEGO sklep internetowy  |  Koncerty Warszawa  |  Gry Java


Programy Podkategoria: Programy

 • Komputery Łódź »

  Disystem to firma zajmująca się ogólnie pojętymi usługami komputerowymi takimi jak serwis komputerowy czy sklep komputerowy. W sklepie tym można odnaleźć najbardziej poszukiwane produkty takie jak komputery, oprogramowanie, notebooki, akcesoria komputerowe, aparaty cyfrowe oraz wiele innych urządzeń elektronicznych oraz przedmiotów ułatwiających ich użytkowanie. Bogata oferta sprawia, że sklep ten jest naprawdę godny uwagi. Chociażby to, że sprzedawana jest tu elektronika ogólnie pojęta, a nie tylko jedna jej kategoria taka jak komputery, Możliwość łatwej nawigacji oraz intuicyjne poruszanie się po stronie wraz z wyjątkowo prostymi zasadami dokonywania zakupów jeszcze bardziej zwiększają atrakcyjność usług oferowanych przez firmę Disystem. Dla osób mieszkających w Łodzi dodatkową zaletą jest umiejscowienie sklepu w ich mieście – pozwala to na szybki odbiór osobisty co zmniejszy koszty oraz skróci czas transportu.

  Data dodania: 23 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program Pity 2011 »

  Jesteśmy stroną o deklaracjach PIT, która umożliwia Państwu do pobrania oprogramowanie PITy 2011, programowi za pomocą którego w łatwy sposób rozliczycie deklaracje PIT 2011 Program jest udostępniany za darmo, oznacza to, że bez zbędnych kosztów rozliczycie PITy za rok 2011. Program PIT oblicza wzory deklaracji PIT 28, PIT 36 a także resztę aktualnych formularzy, odnajdziesz więc pasującą deklarację dla siebie. Skorzystaj z Programu PITy 2011 już teraz, rozlicz podatki PIT 2011 łatwo i bez straty czasu czasu.

  Data dodania: 13 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT 2010 »

  Czas odłożyć na bok ręczne wypełnianie PITów. Multum papierkowej roboty, męczące ręczne wyliczenia, w których można popełnić błąd. Strona o PITach daje wszystkim podatnikom program do automatycznego obliczania pitów. Gdy tylko uzupełnisz podstawowe okienka, a system sam obliczy podatek, jaki powinieneś zapłacić. Program PIT 2010 jest bezpłatny, co oznacza, że nie stracisz nic, pobierając go z naszej strony. A korzyści są liczne - oszczędność pieniędzy, czasu i nerwów. Pobierz oprogramowanie PIT 2010, z którym uporasz się z ciężkim okresem deklaracji PIT.

  Data dodania: 12 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • CDN Optima »

  Spółka Grupa Kotrak funkcjonuje na rynku usług IT od 1991 r. Posiadamy status Platynowego Partnera Comarch, wyspecjalizowaliśmy się w całościowych wdrożeniach i obsłudze systemu CDN Optima, przeznaczonego dla małych i średnich firm. Comarch Optima, wcześniej znana jako CDN Optima, ułatwia administrowanie firmą na wszystkich poziomach. Dzięki wielomodułowej budowie odnajduje używanie we wszelkich dziedzinach działalności przedsiębiorstwa. Moduły składające się na system obsługują m.in. handel, magazyn, księgowość, CRM, analizy. Uruchomienie Comarch Optima powiększa wygodę i produktywność pracy.

  Data dodania: 07 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program PIT 2010 »

  Nasza strona umożliwia Państwu do pobrania Program PITy 2010, programowi za pomocą którego w krótkim czasie wypełnicie deklaracje podatkowe 2010. Program jest udostępniany bez opłat, oznacza to, że bez dodatkowych opłat rozliczysz deklaracje PIT 2010. Program PITy rozlicza wzory deklaracji PIT 37, PIT 38 oraz resztę aktualnych formularzy, wyszukasz więc odpowiednią deklarację PIT dla siebie. Rozlicz PITy za pomocą Programu PITy 2010 już dzisiaj, oblicz deklaracje PIT prosto i bez straty cennego czasu.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • PIT 2010 »

  Rozliczenia PIT znów na czasie. W tym roku wszyscy Polacy będą wyliczać formularze PIT 2010. Dzięki naszej stronie o PITach, możesz ściągnąć najnowszy Program do PITów 2010, za pomocą którego wypełnisz Podatek za 2010 rok. Jest on intuicyjnym i łatwym w obsłudze programem, który pozwoli Ci bez zbędnego wysiłku rozliczyć podatki za zeszły rok.Program w naszym serwisie jest bezpłatny oznacza to, że możesz użytkować go bez ograniczeń. Skorzystaj też z naszych formularzy (m.in. PIT 28, PIT 36), by wypełnić ręcznie. PITy za 2010 będą przyjemnością z darmowym programem PITy 2010.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne szkolenia »

  Bs4-CRM - najbardziej funkcjonalny. Profesjonalne i rozbudowane oprogramowanie CRM dla małych i większych firm. Prowadzi do zwiększenia sprzedaży, pozwala zbierać informacje o klientach i historii działań, automatyzować tworzenie ofert i uporządkować sprzedaż, skutecznie planować zadania do wykonania. Bs4-CRM to brakujący element w Twoim biznesie. Bezpłatne szkolenia, integracja z programem Skype, kalendarze zadań i inne dodatkowe funkcjonalności. Doskonale współpracuje z otoczeniem w firmie. Zbierz w jednym miejscu i uporządkuj całą wiedzę o klientach. Zadbaj o każdą potencjalną sprzedaż tak, aby wygrać ze swoją konkurencją. Oprogramowanie bs4 CRM - analiza przedwdrożeniowa.

  Data dodania: 15 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy po polsku »

  Jednym z najczęściej odwiedzanych witryn z legalnym oprogramowaniem jest serwis www.GigaDownload.net.pl. Swoim użytkownikom udostępnia bagatela 2 tysiące plików, bezpłatnych w przypadku wykorzystania niekomercyjnego. Jedna druga plików jest w polskiej wersji językowej. Korzystanie z serwisu GigaDownload.net.pl jest bardzo proste - aby ściągnąć program do odtwarzania filmów, defragmentacji dysków twardych czy przeglądania stron internetowych wystarczy tylko kilka kliknięć. Zachęcamy do odwiedzenia tego vortalu.

  Data dodania: 29 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Livechat »

  Pffchat to nowoczesne programy live help. Na skutek Pffchat konsultant online będzie dopomagał zbywalność w Twoim sklepie WWW i ręczył służbę na witrynie WWW. Pffchat jest kapitalnym narzędziem przydzielonym dla sklepu sieciowego, wspierającym Twoich konsumentów. Nasz program jest tanim rozwiązaniem dla organizacji ale również dla osób prywatnych. Pffchat można wrzucić na firmowym hostingu czy też kupić kopię na własność. Bonusowym plusem są względnie niskie wymagania odnośnie hostingu. W przypadku gdy nie jesteś pewien co do wartości Pffchat, wypróbuj demo na naszej witrynie www.

  Data dodania: 17 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Faktura VAT »

  Prowadzenie własnej działalności to aktualnie jeden z najbardziej opłacalnych biznesów na rynku. Jednak - jak wiadomo - prywatna firma to nie tylko zyski, ale też przykre obowiązki – na przykład fakturowanie. Szczęśliwie jednak istnieje i-Faktura, serwis, oferujący aplikacje zdecydowanie ułatwiające księgowość – rozliczenia, faktury, wyliczanie przybliżonego przychodu. Wszystkie problematyczne zadania skumulowane w jednym miejscu i możliwe do rozwiązania przy pomocy trzech kliknięć! W ten sposób, dzięki serwisowi i-Faktura każdy obowiązek przekształca się w czystą przyjemność.

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • SoftManager: oprogramowanie dla biur rachunkowych »

  RAKSSQL dla Biur Rachunkowych to kompletne i profesjonalne rozwiązanie wspomagające wszystkie obszary działalności biura rachunkowego dla dowolnej liczby klientów: ewidencję księgową, ewidencję środków trwałych i wyposażenia, operacje kasowe i bankowe, rozrachunki, analizy finansowe i budżetowanie oraz kadry i płace. Program wymiernie usprawnia pracę biura wprowadzając automatyzację procesów księgowych przy jednoczesnym wykorzystaniu instrumentów kontroli działań. Z programów RAKS korzysta obecnie około 700 biur rachunkowych, w tym m.in. Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

  Data dodania: 04 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie dokumentami »

  Nadzorowanie przedsiębiorstwa jest niespotykanie odpowiedzialnym zdaniem, do którego należy się gruntownie przyszykować. W momencie gdy robotników robi się niezwykle dużo niezastąpiony może być system pozwalający usprawnić przepływ wiadomości i zapewnić efektywniejsze wykorzystywanie czasu. Prezentowany przez nas program do zarządzania dokumentami umożliwia nie tylko sprawdzenie gdzie jakiś arkusz się znajduję ale także kto ostatni go miał oraz gdzie ma trafić później. Dodatkowo program pomoże w archiwizacji dokumentów oraz w dużym stopniu uprości ich odszukiwanie. Nadrzędną ideą systemu jest automatyzacja procesów biznesowych w taki sposób, aby odbywały się jak najszybciej. Pracownicy mogą wymieniać się informacjami nie odchodząc od swojego biurka nawet na sekundę. Nad poprawnością informacji nieustannie czuwa system kontroli wersji – dzięki temu każdy ma dostęp do aktualnych danych. Jak więc pokazaliśmy w pełni elektroniczny obieg dokumentów w firmie jest możliwy a ponadto wdrożenie go nie będzie sprawiać żadnego kłopotu. Zapewniamy naszą pomoc w początkowej fazie oraz gruntowne wsparcie przez cały okres korzystania z tego systemu. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny gdzie znajduje się opis wszystkich możliwości systemu UniDoc.

  Data dodania: 24 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Progamy »

  Pomału rozwijający się wortal o tematyce technologicznej, którego głównym tematem jest oprogramowanie. Staramy się spośród tysięcy dostępnych w internecie aplikacji zaproponować internaucie najlepsze, najbezpieczniejsze i najfunkcjonalniejsze programy w swojej kategorii. Mamy tu zarówno programy darmowe jak i dema oprogramowania komercyjnego. Programy można pobierać, oceniać, oraz zgłaszać przez odpowiedni link, że są problemy ze ściągnięciem. Wyszukiwarka serwisu umożliwia szukanie na całej stronie lub tylko w wybranej kategorii. Potrzebujesz jakiś program multimedialny, graficzny, narzędziowy lub podnoszący bezpieczeństwo komputera? U nas z pewnością go znajdziesz!

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Polskie Centrum odtwarzacza Winamp »

  Odtwarzacz Winamp to znany i ceniony program dla komputerów PC utworzony przez firmę Nullsoft, która obecnie jest częścią giganta AOL. Na naszym serwisie WinampOnline odszukasz wiele interesujących dodatków do Winampa, jak na przykład pluginy rozszerzające program o oryginalne funkcje i skiny pozwalające na nadanie Winampowi zupełnie nowego wyglądu. Na stronie zamieszczono także kilka różnych instalek aplikacji, ponieważ Winamp wydawany jest w 3 wersjach różniących się od siebie funkcjami. Dla przykładu, wersja Winamp Lite nie posiada obsługi tak zwanych skórek nowoczesnych, wizualizacji, wyszukiwania tekstów czy multimedialnej biblioteki. Serdecznie zapraszamy do pobrania i przetestowania odtwarzacza Winamp.

  Data dodania: 08 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kosztorys »

  Penta - naczęściej kupowane przez profesjonalistów oprogramowanie dla firm. Najnowsze rozwiązanie, uaktualnienie programu - nowe rozwiązania merytoryczne. Dbałość o rozwój systemu dla branży budowlanej - zestaw nowych katalogów oraz cenników. Także kursy i szkolenia z kosztorysowania - nowoczesna sala szkoleniowa, profesjonalni trenerzy, certyfikat potwierdzjący zdobytą wiedzę. Kosztorysowanie - Norma to propozycja Athenasoft dla najbardziej wymagających Klientów. Program umożliwia tworzenie kosztorysów metodą szczegółową, uproszczoną i mieszaną. Harmonogramowanie, programy CAD, bazy cenowe - InterCenBud, Sekocenbud. Uaktualnienie - nowe rozwiązania merytoryczne, zestaw nowych katalogów. Kosztorys - Norma standard, expert, pro - systemy, programy i oprogramowanie do kosztorysowania.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Programy »

  Witryna zawierająca darmowe legalne programy różnego typu. Można na niej znaleźć aplikacje sieciowe, odpowiedzialne za bezpieczeństwo, aplikacje użytkowe, biurowe, programy odpowiadające za przeglądanie i obsługę plików multimedialnych oraz graficznych. Na stronie tej znajdują się także programy narzędziowe, rozrywkowe, naukowe oraz aplikacje, które można zgrać na urządzenia przenośne, takie jak odtwarzacze mp3, telefony, urządzenia typu iphone itp. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

  Data dodania: 17 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program kosztorysowy Norma PRO »

  Norma PRO jest jedną z propozycji firmy Athenasoft przeznaczoną dla kosztorysantów budowlanych. Program jest łatwy w użyciu i szczyci się bogatą funkcjonalnością. Program Athenasoft posiada bardzo szeroką bazę katalogów, a także współpracuje z większością dostępnych baz cenowych. Kosztorysy powstałe w normie można zapisać w formacie, który umożliwia jego otwarcie w innych popularnych programach kosztorysowych. Norma doskonale komunikuje się z innymi programami takimi jak: MS Project do harmonogramowania i planowania. Zapraszamy!

  Data dodania: 02 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sekocenbud »

  Sekocenbud jest bazą cen dostępną na płytach CD pomocną przy sporządzaniu kosztorysów budowlanych. Doskonale współpracuje z programami do kosztorysowania z serii Norma. Dzięki możliwości importu cen do tych programów, kosztorysanci mają ułatwioną pracę, gdyż nie ma już konieczności ich ręcznego przyklepywania. Sekocenbud kierowany jest w pierwszej kolejności do kosztorysantów, wykonawców, oraz inwestorów, ale jego abonamentami są również firm sporządzające i weryfikujących kosztorysy oraz wszyscy, którzy mają do czynienia z cenami inwestycji.

  Data dodania: 21 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pit 2010 »

  PIT Pro jest serwisem podatkowym. Jeżeli chcesz rozliczyć formularze PIT w mgnieniu oka i bez zbędnych obliczeń, przetestuj dostępny na naszym serwisie ProgramPITy 2010. System dzięki intuicyjnemu panelu użytkownika zadowoli każdego podatnika. Dostępny jest do pobrania darmowo, nie czekaj i skorzystaj i wylicz podatek PIT oszczędzając czas i nerwy. Jeśli wolisz rozliczyć deklaracje podatkowe za 2010 rok samodzielnie, na stronie PIT Pro znajdziesz również oficjalne formularze PIT 28, PIT 38, PIT 28, PIT 37 do ściągnięcia. Rozlicz PITy z PIT Pro!

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Program PITy »

  Rozpoczyna się okres PITów. W tym roku wszyscy Polacy będą wyliczać formularze PIT 2010. Dzięki naszej stronie o PITach, możesz pobrać aktualny Program PITy 2010, który wypełnisz deklaracje podatkowe za 2010 rok. To intuicyjny i łatwy w obsłudze program, który pozwoli Ci bez problemów rozliczyć podatki za zeszły rok.Program w naszym serwisie jest zupełnie darmowy i możesz używać go bez ograniczeń. Skorzystaj też z naszych formularzy (m.in. PIT 37, PIT 38), by wypełnić ręcznie. PITy za 2010 będą przyjemnością z darmowym programem do PITów.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Programy

Programy - nowa strona:

Adres:
Linki sponsorowane: LS2011 forum Symulatora Farmy  | ETS2 Forum  | Darmowe skrypty | Tanie kredyty |  Farming Simulator | 

Linki sponsorowane: