LEGO sklep internetowy  |  Koncerty Warszawa  |  Gry Java


Kursy, szkolenia Podkategoria: Kursy, szkolenia

1 · 2 · następna strona »
 • Bhp »

  Szkolenia bhp - Liwax Warszawa - posiadamy Status Ośrodka Szkoleniowego i Kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne. Pomożemy, doradzimy, opracujemy niezbędną dokumentację. Okresowe szkolenia bhp, ocena ryzyka zawodowego, sporządzenie dokumentacji powypadkowej, outsourcing bhp. Rzetelnie sporządzona dokumentacja, odpowiednie środki profilaktyczne, wypadki. Proponujemy atrakcyjne ceny - kompleksowa i profesjonalna pomoc w przeprowadzeniu dochodzenia powypadkowego. Liwax Warszawa - oferujemy Szkolenia bhp. Mamy status Ośrodka Szkoleniowego i Kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne. Szkolenia bhp, sporządzenie dokumentacji powypadkowej, ocena ryzyka zawodowego, outsourcing bhp. Pomożemy, doradzimy, opracujemy niezbędną dokumentację. Okresowe badania - proponujemy atrakcyjne ceny. Profesjonalna pomoc w przeprowadzeniu dochodzenia powypadkowego. Rzetelnie sporządzona dokumentacja, odpowiednie środki profilaktyczne. Szkolenia bhp - wypadki.

  Data dodania: 24 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Fotografii Lublin - warsztaty, plenery, szkolenia »

  Nie można być dobrym fotografem bez stosownego przygotowania. Kurs, prowadzony przez Agencję fotograficzną Linkforma w Lublinie, organizowany jest również przez inne szkoły fotografowania, zapewniające szkolenie z fotografii cyfrowej. Nauczanie jest wzmocnione o zajęcia warsztatowe, aby uczniowie fotografii, zapoznali się nie tylko z teorią, lecz również doświadczyli praktyki. Kurs fotografowania umożliwia zapoznać się lepiej ze swoim aparatem cyfrowym, manipulowanie ustawianiami i stosowaniem w plenerach.

  Kurs o tematyce fotografia kierowany jest przez ściśle wyznaczonych fotografów, którzy nauczają jak wykonywać doskonałe, poprawnie skomponowane i właściwie naświetlane fotografie. Kurs fotografii cyfrowej o nazwie Kursy fotografii Lublin odbywa się w niewielkich grupach. Uczestnicy mogą korzystać z profesjonalnego wyposażenia jakie gwarantuje nasze studio. Warto zapisać się na kurs, w celu uzyskania pożytecznej, praktycznej wiedzy odnośnie fotografii w plenerze.

  Sporo zaczynających z fotografią może zapisać się na kursy fotografii. Miasto, w którym szkolenia foto cieszą się największą wziętością to Lublin. Wiele szkół prowadzi kursy jak: kursy z fotografii cyfrowej czy plenery fotograficzne. Ceny są różne, lecz rzetelny foto kurs przeważnie jest płatny a warsztaty fotograficzne i plenery fotograficzne włączają się w każdy odpowiednio przygotowany szkolenie.

  Kurs fotografii cyfrowej pozwala na uświadomienie, jaką rolę pełni np.: oświetlenie czy profesjonalne używanie trójnoga do stabilizacji aparatu. Kurs foto Lublin to kompleksowy kurs, który koncentruje znaczącą uwagę na zajęciach warsztatowych a także na plenerach fotograficznych. Po przebytym kursie, każdy adept uzyskuje wiedzę pozwalająca na założenie prawidłowo działającej własnej działalności, mogącej przynosić profity za oferowane prace.

  Data dodania: 30 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Kraków »

  Nauka jazdy w Krakowie, z Sigmą zdasz egzamin na prawo jazdy za pierwszym podejściem! Nauka jazdy z Sigmą sprawi, że zdasz prawo jazdy w Krakowie za pierwszym podejściem i będziesz dobrym kierowcą. W Sigmie czekają na Ciebie cierpliwi i wykwalifikowani instruktorzy z wieloletnim praktycznym doświadczeniem. Nauka jazdy z OSK Sigma pozwoli Ci zdobyć informacje z kodeksu o ruchu drogowym, która w powiązaniu z praktyką pomoże Ci stać się dobrym kierowcą. Z Sigmą wyszkolisz się również obsługi samochodu, tak niezbędnej w powszednim używaniu pojazdu. Nauczysz się radzić sobie w krakowkiej dżungli, zarówno w samochodzie ( nauczanie kat. B ) jak i na motorze ( kurs kat. A ). Praktyczna nauka jazdy odbywa się w samochodach marki: Toyota YARIS oraz motorach Yamaha YBR 250, które są obowiązkowymi pojazdami na teście w Krakowie. Instruktorzy Nauki jazdy Sigma, dostarczą Ci wiedzę oraz umiejętności niezbędne w ruchu miejskim. Kwalifikacje instruktorów Sigma potwierdzone są uprawnieniami wydanymi przez Prezydenta Miasta Krakowa. Nauka jazdy Sigma cieszy się wysoką zdawalnością oraz bardzo dobrą reputacją wśród kursantów, którzy polecają nas swoim znajomym. Dołącz do tych, którzy już zdobyli prawo jazdy z Sigmą! Godziny nauki jazdy dostosowujemy do Ciebie!

  Data dodania: 17 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje »

  Właściwa pomoc dla osób mających za zadanie za przygotowanie szkoleń. Strona przyspiesza wykonanie obowiązku dotyczącego wyboru miejsca odpowiedniego na szkolenie czy konferencję. Obecne są tu drobiazgowe wiadomości o obiektach szkoleniowych z całego kraju, razem z proponowanymi dodatkowymi usługami i odległością od dworca lub lotniska. W bazie strony mieszczą się sale z całego kraju w tym hotele nad morzem i obiekty Spa. Szeroki wybór sal szkoleniowych w mazowieckim i wielkopolskim. Dobór usprawnia wyszukiwarka z wieloma opcjami. W zależności od oczekiwań łatwo tu znaleźć salę dla różnej liczby członków, dopasowane do typu eventu. Ponadto przedstawione obiekty zapewniają pomoc w prowadzeniu cateringu i wyposażenia technicznego. Na portalu można również trafić na przydatne porady i informacje o specjalnych ofertach.

  Data dodania: 09 05 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kursy językowe za granicą »

  LANGUAGE ABROAD to firma organizująca nauka za granicą Proponuje Państwu kursy językowe za granicą do renomowanych szkół na całym świecie. Najwłaściwszy wybór kursu ułatwi kontakt z biurem, gdzie opierając się na wieloletnim doświadczeniu w branży naszych przedstawicieli zaproponujemy oferty spełniające Państwa oczekiwania. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi szkołami o wieloletniej tradycji i metodach nauczania potwierdzonych licznymi certyfikatami.

  Naszą ofertę kierujemy zarówno do dzieci i młodzieży, jak i osób dorosłych w każdym wieku (niektóre szkoły oferują np. specjalne kursy dla osób starszych). Wybierać można pomiędzy zajęciami mniej lub bardziej intensywnymi, języka ogólnego lub specjalistycznymi. Polecamy kursy dla osób przygotowujących się do studiów za granicą lub egzaminów, dla biznesmenów, kadry zarządzającej, specjalistów różnych branż – nauczycieli, prawników, lekarzy, lotników i wielu, wielu innych.

  Wyjazd na kurs zagraniczny może być formą wyróżnienia i nagrodzenia pracownika, a jednocześnie podnieść w krótkim czasie jego kwalifikacje, np. daje możliwość w ciągu dwóch tygodni zrealizowania materiału, którego przyswojenie na standardowym kursie językowym w kraju zajęłoby cały semestr. Może to być także uzupełnienie i powtórzenie tego czego uczyliście się Państwo w ciągu roku na kursach krajowych.

  Zobacz: kursy dla rodzin, dla dzieci i młodzieży.

  Data dodania: 22 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia z pierwszej pomocy »

  Jeżeli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa, na pewno powinno zależeć Ci na bezpieczeństwie w miejscu wykonywania pracy. Prawdopodobnie nie wyobrażasz sobie zdarzenia, w którym jeden z pracowników doznaje np. udaru mózgu - co jednak, gdy taka sytuacja się kiedyś przytrafi? Pierwszej pomocy możesz nauczyć się w łatwy sposób zarówno Ty jak i wszyscy Twoi pracownicy. Wystarczy, że zorganizujesz w swoim zakładzie pracy kurs pierwszej pomocy, trwający nie dłużej niż jeden dzień roboczy.

  Wystarczy kilka intensywnych godzin ćwiczeń praktycznych, abyście wszyscy poczuli się bezpiecznie w swoim miejscu zatrudnienia. Pod okiem wykwalifikowanych trenerów nauczycie się postępować w najczęściej występujących stanach zagrożenia życia, przykładowo ataku padaczki, zatrzymaniu akcji serca, zawale. Na potwierdzenie zdobytych umiejętności wszyscy otrzymacie certyfikaty, tak więc oprócz zwiększenia bezpieczeństwa i wzajemnego zaufania spełnisz prawny obowiązek wynikający ze znowelizowanego w 2009 roku Kodeksu Pracy. Zorganizuj kurs pierwszej pomocy w swoim zakładzie pracy już dziś!

  Data dodania: 14 09 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac po angielsku »

  Serwis świadczący rzetelnie od lat pomoc w pisaniu prac po angielsku. Jeżeli z wielu niezależnych względów pisanie pracy po angielsku (czy to licencjackiej czy magisterskiej) sprawia Ci kłopot to nasz serwis jest właśnie dla Ciebie. Oferujemy fachowe doradztwo i konsultacje, pomoc w doborze tematu oraz przygotowaniu literatury do pracy. Ostateczna faza współpracy może być przygotowanie wzorcowej pracy lub opracowywanie jej części w oparciu o wszelkie wytyczne i ustalenia. Zakres usług obejmuje dziedziny filologii angielskiej takie jak lingwistyka, metodyka nauczania języków obcych czy tłumaczenia. Zapraszamy do naszego serwisu.

  Data dodania: 12 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Rosyjskie - kursy językowe, tłumaczenia, szkoła języka rosyjskiego - Aktualności »

  CENTRUM ROSYJSKIE to biuro tłumaczeń i szkoła języka rosyjskiego. Naszym celem jest przybliżanie języka rosyjskiego i pomoc w nawiązywaniu kontaktów między Polakami i Rosjanami w dziedzinie kultury, biznesu i edukacji.
  Zapraszamy do nauki języka rosyjskiego przez skype lub telefon. Tę formę zajęć polecamy szczególnie tym, którzy mają mało czasu i nie chcą go tracić na dojazdy. Wkrótce rozpocznie się kurs na poziomie średniozaawansowanym.
  Proponujemy Państwu usługi licencjonowanego przewodnika po Wrocławiu oraz innych miastach Dolnego Śląska, ze znajomością języka rosyjskiego.
  Dzięki nam, Państwa goście, będą mogli poznać historię, kulturę i zabytki Dolnego Śląska.
  Naszą propozycję kierujemy do osób oraz firm, które chcą ubogacić biznesową wizytę swoich gości, jak również do biur podróży, hoteli, organizacji turystycznych i klientów indywidualnych.

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Motywacja do pracy »

  Nauczymy cię demonstrować unikatowe możliwości zwiększania nauki. Nie wahaj się, wejdź na naszą stronę i poznaj opinie innych uczestników! Po spotkaniach z Nami wiele pomysłów oraz pozytywnych myśli będzie nachodziło twoją głowę. Naucz się wyznaczać swoje cele i je realizować! Dostarczymy ci w naszych bezpłatnych kursach wiele energii oraz wiedzy, którą mądrze wykorzystasz. Dowiesz się jak zrywać z nawykami, a także jak ja zmieniać i wpływać na nie... Już teraz sprawdź Nasze materiały video! Dysponuj własnym czasem tak, aby zawsze był w nim czas na edukację i zdobywanie wiedzy. Nie wiele Was dzieli, aby pokochać wyzwania oraz ich realizację. Witryna Nasza jest prosta, ale bardzo przejrzysta i czytelna. Bądź trendy i stawiaj na samo kształcenie! Nauczysz się łatwiej docierać do celu. Nawet od teraz zacznij stawiać na rozwój na płaszczyźnie zarówno indywidualnej, biznesowej oraz personalnej. Oferujemy rózne typy szkoleń oraz kursów odpowiadające twoim potrzebom. Nasze szkolenia znajdują zastosowanie zarówno w domu jak i w biznesie! Będziesz widział co robić, gdy będziesz miał obowiązki, a zero chęci do ich realizacji. Poznasz cała prawdę o... nocnych sukcesach! Ciekawe, prawda? W poszczególnych przypadkach możecie pobrać również ebooki. Ta opcja jest dla osób chcących odmienić swoje życie. Pod adresem Naszej witryny znajdziecie kluczowy, prosty i szczegółowy opis tego, co dla Was robimy!Dlaczego tak tanio, dlaczego w formie online szkolenia są za darmo? Tak po prostu! Bez względu na ograniczoną ilość czasu oraz brak pieniędzy - odnajdziesz coś dla siebie.

  Data dodania: 30 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • angielski Katowice »

  Angielski w Elsinore School of English

  Jesteśmy szkołą językową, która stosuje Active English Learning - system nauki angielskiego, który w szybki, praktyczny sposób nauczy Cię posługiwać się językiem.


  Używamy nowoczesnych, aktywnych metod nauczania - takich, jak metoda Callana (jako najstarsza szkoła w Katowicach i na Śląsku, już od 1994 roku).


  Dzięki Active English Learning:

  * przełamiesz barierę mówienia
  * z łatwością zapamiętasz angielskie słownictwo
  * w praktyce opanujesz gramatykę
  * zaczniesz płynnie mówić po angielsku

  Wszystko to bez pracy w domu, żmudnych ćwiczeń i zbędnego wysiłku - nawet 4x szybciej, niż ucząc się na kursach tradycyjnymi metodami! Nasze metody są równie skuteczne na kursach dla początkujących, jak i przy przygotowaniu do FCE (Cambridge First Certificate)i CAE (Certificate in Advanced English).


  Active English Learning to możliwość opanowania języka angielskiego szybko, łatwo i przyjemnie. Ucz się w najbardziej naturalny sposób – mówiąc!

  Nasza szkoła językowa Katowice jest liderem na rynku. Zoabcz: cenniki promocje

  Data dodania: 03 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pierwsza pomoc »

  Szkolenia bhp Kraków - Outsourcing w zakresie służby bezpieczeństwa i higieny pracy - Partner Bhp Kraków. Dokonywanie przeglądów obiektów, sporządzanie dokumentacji bhp, pierwsza pomoc, doradztwo w zakresie wyposażenia zakładu pracy w sprzęt, obsługa postępowań powypadkowych, przeprowadzenie oceny ryzyka zawodowego, bhp Kraków. W ofercie też skuteczna pomoc w dostosowaniu terenów, obiektów, budynków. Opracowanie opinii i ekspertyz. Pomoc w realizacji zadań: opracowywania procedur na wypadek zagrożeń czasu wojny i pokoju, uzgadniania planów zarządzania kryzysowego, przygotowania dokumentacji i pomocy w przeprowadzeniu ćwiczeń - szkolenia bhp Kraków, Lublin, Bielsko Biała.

  Data dodania: 01 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Bemowo »

  Nauka jazdy Bemowo, Ośrodek Szkolenia Kierowców "oLka" aranżuje kursy prawa jazdy dla przyszłych kierowców. Nasza wysoka pozycja, duże doświadczenie, wyspecjalizowana kadra nauczycieli, bardzo wysoka zdawalność sprawia, że nasza szkoła zasługuje na określenie KRÓLA w tej dziedzinie! Organizujemy kursy na prawo jazdy kategorii A, B i B1. Zapisz się do nas na warsztaty, a przekonasz się, że nauka jazdy Bemowo, OSK "oLka" w całości sprosta Twoim oczekiwaniom. Nie tylko profesjonalnie przygotujemy Cię do egzaminu na wymarzone prawo jazdy, ale także zapewnimy Ci sympatyczną, przyjazną atmosferę w ciągu kursu. Spowodujemy, że prawo jazdy będziesz miał na wyciągnięcie ręki. Nauka jazdy Bemowo, OSK "oLka", KRÓL pośród wszystkich szkół nauki jazdy! Wybierz nas, a przekonasz się, że to nie są puste słowa!

  Data dodania: 02 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Angielski przez skype »

  W dzisiejszych czasach oczekuje się od ludzi znajomości języka obcego. Jeżeli do tej chwili nie przykładałeś się do kształcenia to w tej chwili posiadasz okazję aby to zmienić. Gwarantujemy Ci kursy w sympatycznej atmosferze. Jeżeli chcesz aby pracowali z tobą solidni nauczyciele to idealnie trafiłeś. Współpracujemy jedynie z wykształconymi ludźmi, którzy znają problemy jakie dotykają kursantów. Trzeba mieć na uwadze, że bez znajomości angielskiego nie posiadamy szans na ciekawą pracę. Nasza oferta specjalna to – angielski online. Masz wątpliwości – odpowiemy na wszystkie pytania.

  Data dodania: 30 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy poznań »

  Jeżeli chciałbyś nauczyć się naprawdę jeździć samochodem, a nie tylko szczęśliwie zdać prawo jazdy i później zbierać mandaty – nie dało się lepiej trafić. Nasz Ośrodek Szkolenia Kierowców gwarantuje naukę na wysokim poziomie, przyjemną atmosferę i co ważne – gwarantuje stuprocentowy sukces! Ponadto nie ma mowy o przeciąganiu kursu w nieskończoność. Otrzymujesz solidną porcję niezbędnej wiedzy, jaką następnie wykorzystujesz podczas jazdy pod czujnym spojrzeniem instruktora, rewelacyjnie zdajesz egzamin i możesz bezpiecznie siąść za kierownicą. Zatroszczymy się o Ciebie i Twoje umiejętności!

  Data dodania: 23 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła językowa w Szczecinie »

  Powiada się, że na naukę nigdy nie jest za późno. Ogólnie jest to prawda i tylko od nas zależy co chcielibyśmy uczynić z własnym życiem. Być może komuś marzy się poznanie nowego języka - nic w tym dziwnego, w końcu pozwala to nie tylko na łatwiejsze znalezienie pracy ale również ułatwia podróżowanie po innych krajach. Aby być pewnym, że nauka będzie przebiegała szybko a osoba, która nas naucza jest odpowiednia musimy dokładnie wybrać szkołę, do której się zgłosimy. Otóż szkoła językowa daje nam niemal gwarancje, że będziemy nauczeni tego co przewiduje program. Pracują tam lektorzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy idealnie wiedzą z czym uczniowie mają największa kłopoty. Taka wiedza pozwala im sprawnie wyjaśnić wszystkie wątpliwości i nakierować człowieka na właściwie tory. Oczywiście ma to swoją cenę i na pewno zapłacimy za lekcje w szkole językowej więcej niż za prywatne lekcje ze studentem - należy jednak pamiętać, że jakość nauki jest diametralnie inna.

  Data dodania: 30 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Public relations »

  E-Konsultacje - prace magisterskie, zaliczeniowe, dyplomowe i prace licencjackie. Zdjęcia, zrzuty ekranów, wykresy, przypisy i inne formalne elementy. Bardzo szeroki zakres tematyczny - politologia, organizacja medycyny pracy, biologia pedagogika, bankowość, dziennikarstwo, ekonometria prawo, ekonomia psychologia, filologia polska, public relations, filologia germańska, reklama, filozofia, religioznawstwo, finanse, historia, socjologia, geografia, statystyka, technologia żywienia, hotelarstwo, transport itp. Piszesz prace magisterskie, prace dyplomowe, licencjackie oraz inne opracowania to napisz do nas - oferujemy pomoc w pisaniu prac która stanowi podstawę do napisania własnej pracy. U nas prace magisterskie i licencjackie na wysokim poziomie.

  Data dodania: 07 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • tłumacz niemiecki poznań »

  Oferta podstawowa to tłumaczenie zwykłych tekstów z niemieckiego na polski oraz z polskiego na niemiecki. Jeśli masz problem z przygotowaniem wystąpienia, które musisz przeprowadzić w języku niemieckim ponieważ posiadasz tylko tekst polski, zgłoś się do wykwalifikowanej i doświadczonej absolwentki filologii germańskiej, która świadczy profesjonalne usługi z zakresu tłumaczenia tekstów zwykłych i bardzo specjalistycznych dokumentów prawniczych. W ofercie także lekcje niemieckiego. Zobacz na stronie cennik i skontaktuj się w razie zainteresowania. W ofercie również tłumaczenie przysięgłe. Absolwentka posiada uprawnienia do tłumaczenia przysięgłego, uprawnienia zostały zdobyte na egzaminie państwowym w Ministerstwie Sprawiedliwości. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 17 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia Poznań »

  Integra Consulting zajmuje się profesjonalnym doradztwem oraz szkoleniem dla firm. Funkcjonujemy na terenie całego kraju, a nasza siedziba znajduje się w mieście Poznań. Oprócz organizowanych przez nas fachowych szkoleń prowadzimy również diagnozy i wdrażamy systemy kontrolowania zasobami ludzkimi w dużych i małych przedsiębiorstwach. Szczególnie polecamy Państwu organizowane przez naszą firmę szkolenia menedżerskie. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www, gdzie znajdą Państwo więcej informacji odnośnie naszych szkoleń.

  Data dodania: 28 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Behapowiec S.C. - Usługi BHP i PPOŻ. - Janusz Ryba - Artur Ryba - Wojciech Ryba »

  www.BhpKrotoszyn.pl to strona internetowa firmy Behapowiec S.C. zajmującej się świadczeniem usług na rzecz poprawy bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Firma w 2011 r. będzie obchodziła 20-lecie co świadczy o jej olbrzymim doświadczeniu w tematach związanych z BHP i PPOŻ. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy prowadzonej przez Panów J., A., W. Ryba by wykorzystać ich wiedzę do Zaoszczędzenia Własnego Czasu i Pieniędzy. Oferta dla powiatów: Krotoszyn, Pleszew, Jarocin, Gostyń, Rawicz, Milicz, Ostrów Wielkopolski.

  Data dodania: 14 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Kraków »

  Oficjalna strona placówki zajmującej się kursami dla przyszłych użytkowników samochodów przed ich egzaminami na prawo jazdy. Przedsiębiorstwo organizuje również szkolenia dla przyszłych instruktorów nauki jazdy. Dzięki usługom tej firmy można później spróbować swoich sił w egzaminie na instruktora, a nawet osobę egzaminującą. Strona zawiera dane na temat cennika, typu oferowanych usług oraz informacje kontaktowe i mapkę dojazdu. Zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie na naszą strone internetową.

  Data dodania: 05 11 2010 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy, szkolenia

Kursy, szkolenia - nowa strona:

Adres:
Linki sponsorowane: LS2011 forum Symulatora Farmy  | ETS2 Forum  | Darmowe skrypty | Tanie kredyty |  Farming Simulator | 

Linki sponsorowane: