LEGO sklep internetowy  |  Koncerty Warszawa  |  Gry Java


Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 4
 • Program PITy »

  Rozpoczyna się okres PITów. W tym roku wszyscy Polacy będą wyliczać formularze PIT 2010. Dzięki naszej stronie o PITach, możesz pobrać aktualny Program PITy 2010, który wypełnisz deklaracje podatkowe za 2010 rok. To intuicyjny i łatwy w obsłudze program, który pozwoli Ci bez problemów rozliczyć podatki za zeszły rok.Program w naszym serwisie jest zupełnie darmowy i możesz używać go bez ograniczeń. Skorzystaj też z naszych formularzy (m.in. PIT 37, PIT 38), by wypełnić ręcznie. PITy za 2010 będą przyjemnością z darmowym programem do PITów.

  Data dodania: 14 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program rodzina na swoim »

  Nowo wprowadzony program wspierania młodych osób w przechodzeniu na swój własny kąt bardzo pomaga wielu młodym małżeństwom. Program "Rodzina na swoim", ułatwia rodzinom dostęp do możliwości zakupu własnego mieszkania. Program polega na tym, że państwo spłaca część odsetek kredytowych przez pierwsze 8 lat spłacania kredytu. Jeżeli osoby spełniają odpowiednie kryteria pozwalające na zakwalifikowanie się do grupy objętej pomocą, istnieje możliwość zaoszczędzenia dzięki takiej operacji od kilku do kilkunastu tysięcy złotych przez pierwsze osiem lat kredytu. Nie wystarczy spełnić określone kryteria. Mieszkanie nie może być droższe niż wymagania ustawowe. Na Śląsku akurat jest to proste do osiągnięcia, ponieważ ceny za mieszkania nie są wysokie. Opisywany wyżej program to bardzo dobra propozycja rządowa dla każdego, wkraczającego w dorosłość.

  Data dodania: 10 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt samochodowy »

  Leasing i atrakcyjny kredyt na samochód - Centrum Finansowania SuperCar. Kryzys w twoim banku - nie u nas. Wszystkim zainteresowanym oferujemy sprawdzony sprzęt poleasingowy, samochody dostawcze, osobowe, ciężarowe i luksusowe. Także inne sprawen maszyny budowlane i urządzenia. Bez zaświedczeń o dochodach, wystarczy nam proste oświadczenie. Dobry kredyt samochodowy, leasing - najszersza w kraju oferta. Kredyt samochodowy, leasing finansowy, operacyjny, pojazdów i maszyn. Szybkie Kredyty samochodowe. Oferta też dla klientów w BiK - pomagamy również osobom ze złą historią. Kredyt na samochód - mamy pieniądze dla każdego.

  Data dodania: 16 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • księgowość Poznań »

  Biuro rachunkowe Bras7.pl zajmuje się kompleksową obsługą księgową podmiotów gospodarczych, osób indywidualnych oraz fundacji i stowarzyszeń. Oferujemy Państwu sprawną oraz rzetelną obsługę, a także fachowe doradztwo prawno-finansowe. Oczywiście zapewniamy całkowitą poufność przepływu informacji. Wymiernym wskaźnikiem wiarygodności naszego biura jest fakt, że jego działalność jest ubezpieczona w PZU S.A. Czekamy na Państwa zgłoszenia i zapraszamy na stronę www naszego biura. Tam dowiedzą się Państwo więcej o naszej działalności.

  Data dodania: 19 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Sprawy z tytułu uszkodzonego lub skradzionego mienia »

  Komfortowa Komunikacja - Dochodzenie odszkodowań od firm ubezpieczeniowych i innych podmiotów - najwyższe odszkodowania Opole, odszkodowania Wałbrzych. Przejrzyste zasady współpracy, zapewniamy obsługę prawną - internetowy System Monitoringu Spraw. Odszkodowanie powypadkowe, Z tytułu uszkodzonego lub skradzionego mienia, sprawy wynikające z zaniedbań obowiązków - zabezpiecz dowody i informacje, szkody osobowe, błędy medyczne, zadośćuczynienie - prowadzimy sprawy z terenu całego kraj, pomoc prawna poszkodowanym w wypadkach za granicą, prowadzimy postępowania w całej Polsce - Katowice i inne miasta.

  Data dodania: 10 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator rat »

  Od tego portalu dobrze jest zacząć poszukiwania kredytów konsolidacyjnych. Nawet zwykły user będzie potrafił nią się posłużyć, jako że posiada niesłychanie czytelny interfejs. Ze strony można dowiedzieć się ile wynosić będzie stopa kredytu na dom, na zakup domu, konsumpcyjnego lub depozytu. Jeżeli masz zamiar zestawić na bieżąco oferty standardowe w jednostkach bankowych, możesz uczynić to zdalnie z pomocą przedstawianego portalu. Gwarantujemy nieodpłatny dostęp oraz częste aktualizacje zgodnie z wytycznymi z banków.

  Data dodania: 14 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • International Financial Group Sp. z o.o »

  Wychodząc naprzeciw naszym partnerom i klientom postanowiliśmy ułatwić każdemu z Was gromadzenie środków na przyszłość.Zdajemy sobie sprawę, że jest duża ilość osób, których nie stać na jednorazowe zgromadzenie środków. Pokaźne produkty finansowe, stawiają Nas niewątpliwie na pozycji lidera niniejszych usług w Naszym regionie. Nasz Projekt ma pomagać firmom w programach lojalnościowych pomiędzy pracodawcą pracownikiem.Usługi finansowe dopasowujemy do oczekiwań oraz potrzeb Naszych klientów. Zależy Nam, aby klient w trakcie współpracy z Naszą firmę, miał poczucie dobrze podejmowanych działań oraz kroków. Od początku istnienia firmy, aż do dziś współpracuje z Nami wielu, w pełni usatysfakcjonowanych rodaków. Nasi doradcy są do Państwa dyspozycji. Kieruje Nami dobro naszego klienta oraz chęć jego poczucia dobrze ulokowanych pieniędzy. Zapewniamy interesujące pakiety finansowe zarówno dla młodych, osób starszych jak i małżeństw. Dostępność i korzyści z Naszej oferty wręcz nakłania do skorzystania z Niej. Mamy bardzo ciekawą ofertę, przez co wierzymy w skorzystanie z niej. Liczne rekomendacje Naszego przedsiębiorstwa mówią same za siebie. Nasi doradcy ciągle są do Państwa dyspozycji.

  Data dodania: 14 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Aktywna alokacja »

  Sprawdzone fundusze inwestycyjne Novo to wyjątkowa oferta inwestycyjna przygotowana przez Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Opera TFI S.A. Strona prezentuje szczegółowe informacje dotyczące funduszy Novo. Oferta inwestycyjna to: fundusze pieniężne, fundusz obligacji, fundusze mieszane i fundusze polskich akcji. Fundusze obligacyjne dostępne są w dwóch opcjach: obligacje przedsiębiorstw i papiery dłużne. Do funduszy mieszanych należą następujące propozycje: fundusz aktywnej alokacji, fundusz stabilnego wzrostu oraz fundusz zrównoważony wzrost. Dzięki stronie szybko i bezpłatnie otworzysz rejestr i będziesz mógł wygodnie zarządzać swoimi zleceniami.

  Data dodania: 23 09 2010 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres:
Linki sponsorowane: LS2011 forum Symulatora Farmy  | ETS2 Forum  | Darmowe skrypty | Tanie kredyty |  Farming Simulator | 

Linki sponsorowane: