LEGO sklep internetowy  |  Koncerty Warszawa  |  Gry Java


Finanse Podkategoria: Finanse

« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »
 • Finanse osobiste »

  Zasmakuj w nowym spojrzeniu na zarządzanie finansami i osiągnij niezależność finansową. Pogłębiaj wiedzę o pasywnym dochodzie i inwestowaniu w nowym stylu życia. Dowiesz się również o oszczędzaniu i prawidłowym długoterminowym prowadzeniu oszczędności na przyszłe lata, W wolnym czasie dołącz do interesującej dyskusji prowadzonych na nowym forum finansowym i pogłębiaj wiedzę na temat finansów i świata biznesu. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego serwisu finansowego stworzonego dla Ciebie.

  Data dodania: 26 08 2010 · szczegóły wpisu »
 • Trudne kredyty hipoteczne »

  Zapraszamy na stronę www, gdzie znajdziesz wiele cennych treści dotyczących różnego typu kredytów. Z nami dowiesz się co zrobić w przypadku, gdy nie stać Cię na spłatę kredytu. Jakie podjąć wtedy działania. Na naszej stronie wypowiadają się także wszyscy ludzie którzy mieli problem ze spłatą kredytu, u nas możesz się wymienić z innymi swoimi doświadczeniami. W różnych bankach oferowanie są różnego rodzaju operecntowania Serdecznie zapraszamy po więcej cennych informacji, które pomogą w spłacie zaciągniętego kredytu.

  Data dodania: 16 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • najlepsze inwestycje »

  Zapraszamy na portal Szukam Inwestora. Nasza platforma to uniwersalne narzędzie dla inwestorów oraz firm poszukujących kapitału. W portalu m.in. profesjonalna wyszukiwarka ofert z zakresu poszukiwania inwestora, sprzedaży firm, inwestycji oraz nieruchomości. Ponadto Szukam Inwestora oferuje kontakt z fachowymi doradcami (i Ty możesz zostać jednym z nich, prześlij nam swoje zgłoszenie), bazę wiedzy oraz forum, na którym można dzielić się opiniami, doradzać. Ciągle się rozwijamy, naszym celem jest stworzenie profesjonalnego pomostu między inwestorem, a przedsiębiorcą przy wykorzystaniu Internetu.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Warszawa »

  O ile prowadzisz własny biznes, niewątpliwie wybitnie dobrze wiesz, że z rachunkowością wypada przez cały czas być na bieżąco. Niestety, nie zawsze jest w firmie czas na księgowość, nie zawsze są też pieniądze na zatrudnienie księgowej. Notabene w momencie małych i średnich firm nie jest to porządne rozwiązanie - jest zbyt kosztowne.
  Porządniej skorzystać z zewnętrznej firmy świadczącej usługi księgowe, między innymi świetna propozycja dostępna jest na eurotax.com.pl (m.in. jeżeli prowadzisz swój biznes, bez wątpliwości nadzwyczaj dobrze wiesz, że z księgowością wypada cały czas być na bieżąco. Z przykrością muszę stwierdzić, nie zawsze jest w firmie czas na rachunkowość, nie zawsze są też finanse na stanowisko księgowej. Notabene w przypadku małych i średnich firm nie jest to dobre rozwiązanie - jest zanadto kosztowne.
  Lepiej skorzystać z zewnętrznej firmy świadczącej usługi księgowe, m.in. najlepsza oferta dostępna jest na eurotax.com.pl (między innymi obsługa spółek).

  Data dodania: 22 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Praca w Norwegii »

  Wiadomości na temat pracy w Norwegii, to nasz priorytet. Zapraszamy także do innych naszych działów, które stale poprawiamy, na temat pracy w kolejnych państwach europejskich. Polecamy - Praca w Holandii, Praca w Niemczech, Praca w Szwecji. Warunki pracy tak jak pod względem finansowym jak i prawnym (socjalnym), przynależą do jednych z najlepszych w Europie jak i na świecie. Norwegia niejednkorotnie dominowała w przeróżnych rankingach oceniających jakość życia. Norwegia to kraj, który trudno opisać w kilku słowach. Jest więcej niż jakimś państwem na północy Europy, Norwegia od lat zajmuje czołowe miejsca w rankingach na najlepszy kraj na świecie, pod względem zadowolenia społecznego i warunków życia. Składają się na to w podobny sposób warunki pracy oraz wynagrodzenia, które są tutaj jedne z najwyższych na świecie - 2 - 3 razy wyższe od poziomu polskich wynagrodzeń. Coraz więcej Polakom udaje się na tym skorzystać i uzyskać upragnioną pracę w Norwegii. W naszym portalu prezentujemy drogi, zarówno ze strony teoretycznej i praktycznej, jak dostać prace w Norwegii. Zapraszamy do naszego serwisu informacyjnego.

  Data dodania: 10 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Księgowe FIKS »

  Nasza firma prowadzi kompleksową obsługę firm w zakresie księgowości, kadr i płac oraz usług informatycznych dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Zapewniamy klientom profesjonalną obsługę. Korzystamy w pracy i w kontaktach z nowoczesnych technologii jak internet, e-mail, Gadu-Gadu, elektroniczne nośniki danych.Dajemy klientom poczucie bezpieczeństwa. Poufność danych i zasady kontaktu są objęte specjalnymi procedurami wewnętrznymi.Mamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości firm o wielu profilach działalności. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy firmy rozliczające się w sposób zryczałtowany jak i duże spółki prawa handlowego zatrudniające wielu pracowników. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo – księgowymi.

  Data dodania: 05 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyt samochodowy Warszawa, Katowice, Bochnia, Łódź »

  Mobilkredyt - kredyt samochodowy Warszawa, kredyt samochodowy Katowice oraz Kraków. W ofercie firmy atrakcyjny kredyt samochodowy Łódź, Bochnia, Nowy Sącz, Tarnów. Także na oświadczenie, bez wpłaty własnej i bez zaświadczeń, pod zastaw. Oferujemy Państwu korzystne zniżki na ubezpieczenie OC i AC. Zapraszamy - korzystny kredyt samochodowy Katowice, kredyt samochodowy Łódź, Bochnia, Nowy Sącz, Tarnów. Kredyt samochodowy Warszawa i Kraków.Mobilkredyt - kredyt samochodowy Warszawa, kredyt samochodowy Katowice oraz Kraków. W ofercie firmy atrakcyjny kredyt samochodowy Łódź, Bochnia, Nowy Sącz, Tarnów. Także na oświadczenie, bez wpłaty własnej i bez zaświadczeń, pod zastaw. Oferujemy Państwu korzystne zniżki na ubezpieczenie OC i AC. Zapraszamy - korzystny kredyt samochodowy Katowice, kredyt samochodowy Łódź, Bochnia, Nowy Sącz, Tarnów. Kredyt samochodowy Warszawa i Kraków.

  Data dodania: 26 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kredyty gotówkowe i forum kredytowe »

  W serwisie znajdziesz ofertę kredytów gotówkowych oraz kredytów konsolidacyjnych. Skorzystasz z porównywarki kredytów oraz dowiesz się, na co zwrócić uwagę przy zaciąganiu kredytu gotówkowego. Bezpieczeństwo danych przy składaniu wniosku o kredyt konsolidacyjny, kredyt gotówkowy czy też inny produkt bankowy to nasza domena. Nie zastanawiaj się, tylko posłuchaj, a zobaczysz, że się nie zawiedziesz. Wejdź i już dzisiaj złóż w naszym serwisie bezpiecznie wniosek o kredyt gotówkowy lub kredyt konsolidacyjny.Skorzystaj także z forum kredytowego.

  Data dodania: 24 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kalkulator kredytów »

  Chcesz szybko wyliczyć jaką ratę musiał byś zapłacić biorąc kredyt w banku na określoną kwotę oraz dodatkowo procent? Aktualnie to możliwe bez wykonywania skomplikowanych obliczeń, wystarczy wejść na naszą stronę internetową i skorzystać z prostego kalkulatora kredytowego który wykona wszystkie obliczenia za Ciebie. Wystarczy wpisać w odpowiednie pola kalkulatora wartości, takie jak okres w którym będziemy spłacać kredyt, jego oprocentowanie oraz najważniejsze czyli kwotę kredytu. Serdecznie zapraszamy, dzięki kalkulatorowi zaoszczędzisz dość dużo czasu na obliczenia.

  Data dodania: 12 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • ubezpieczenia »

  Niezależna porównywarka ubezpieczeń. Oferujemy wiele ofert cenowych różnych towarzystw ubezpieczeniowych, najniższe ceny na rynku, prosta procedura zakupu. Tutaj możesz kupić polisę już w 5 minut o dowolnej porze dnia i nocy, możliwość rozłożenia płatności składki na raty. Zakupiona polisa zostanie niezwłocznie dostarczona we wskazane miejsce pocztą. Zapraszamy do porównywania ubezpieczeń. Niezależna porównywarka ubezpieczeń. Oferujemy wiele ofert cenowych różnych towarzystw ubezpieczeniowych, najniższe ceny na rynku, prosta procedura zakupu. Tutaj możesz kupić polisę już w 5 minut o dowolnej porze dnia i nocy, możliwość rozłożenia płatności składki na raty. Zakupiona polisa zostanie niezwłocznie dostarczona we wskazane miejsce pocztą. Zapraszamy do porównywania ubezpieczeń.

  Data dodania: 26 10 2010 · szczegóły wpisu »
 • Analiza techniczna »

  Analiza techniczna - profesjonalny zespół specjalistów, wieloletnie doświadczenie - Specjaliści z ATF Consulting Warszawa - biznes plan, pozyskiwanie kapitału, analiza fundamentalna, wycena spółek, prognozy finansowe. Fuzje i przejęcia, pozyskiwanie kapitału, strategie inwestycyjne, due diligence, seed capital, venture capital. Celem firmy jest ułatwienie dostępu do wiedzy z zakresu rynków kapitałowych. Serwis oferuje usługi z zakresu: sporządzanie wycen i analiz, prognozy finansowe, sporządzanie i weryfikacja biznesplanów, analiza techniczna i analiza fundamentalna. Szkolenia online - biznesplan, sporządzanie biznesplanów, analiza techniczna, matematyka finansowa, zarządzanie ryzykiem. Wycena spółek, biznes plan, mezzanine capital, due diligence, fuzje i przejęcia, seed capital, venture capital.

  Data dodania: 01 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Baza wiedzy i informacji »

  Pierwszyportal jest bazą wiedzy. Na stronie jest obszerny dział poświęcony religii i rozważaniom. Strona powstała ze względu na ubogą treść w internecie staramy się dodawać jak najwięcej artykułów na tematy, których jest bardzo mało w sieci, albo nie ma ogóle. Tematami witryny jest ekskomunika w kościele katolickim, objawienia fatimskie, święty Ojciec Pio, egzorcyzmy. Oprócz powyższych tematów można poczytać o procesie produkcji zniczy i wkładów parafinowych, historii państwa wielkomorawskiego znajdującego się kiedyś na terenach dzisiejszych Moraw, biotechnice w życiu codziennym. Z tematu biotechniki poruszane są tematy o rekombinacji genetycznej i mapowaniu genów, morfopoezie bakteriofagów, genowych systemów taśmowych. Oprócz tego można znaleźć przepisy kulinarne, sposoby marynowania mięsa, sposoby przyrządzania marynat. Z dziedziny psychologi są artykuły na temat psychologi fantazji, psychologi pracy i psychologi muzyki. Zapraszam do odwiedzenia portalu, bo każdy coś znajdzie dla siebie.

  Data dodania: 27 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Lokaty bankowe i rachunki oszczędnościowe »

  Twój portal finansowy, wiadomości o bankowości, doradztwo finansowe, wskazówki, najlepsze rachunki bankowe. Mnóstwo interesujących informacji. Zwiększ swoje przychody bez niepotrzebnego ograniczania wydatków za pomocą: lokaty. Poznaj aktualne oferty: rachunek oszczędnościowy, lokaty bankowe z dzienną kapitalizacją. Na naszej witrynie odnajdziesz zalety i wady wszystkich ofert dzięki czemu dobierzesz idealną dla siebie opcję. Przeczytaj nasze zestawienia: ranking lokat, wybierz najlepiej oprocentowaną propozycję na rynku. Znajdziesz tu publikacje ciekawych artykułów oraz zbiór cennych porad, jakie przydadzą się każdemu zainteresowanemu założeniem swojego depozytu bankowego. Internetowy zasób treści o lokatach bankowych - krótkoterminowych, on-line, strukturyzowanych oraz depozytach jednodniowych. Oferta lokat bankowych już od bardzo dawna jest ceniona i często wybierana. Istotną i niezaprzeczalną cechą jest bezpieczeństwo środków pieniężnych zgromadzonych na depozycie. Również obecny poziom oprocentowania pozwala na całkiem spory zarobek.

  Data dodania: 03 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pożyczka »

  Szybka pożyczka gotówkowa to niezbyt dobre wyjście. Przed podpisaniem umowy pożyczkowej trzeba odnaleźć różne usługi, poradzić się doradców finansowych, skorzystać z opinii innych. Wspaniała pożyczka to niskie oprocentowanie oraz zerowa prowizja. Jako specjaliści chcemy pokazać wam szybki kredyt gotówkowy przyznawany na świetnych postanowieniach w dobrych firmach. O ile masz dochód, potrzebujesz auta, pieniędzy na wakacje albo inne usługi, zapraszamy na serwis. U nas podejmiesz najkorzystniejszy wybór.

  Data dodania: 16 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Losowanie ofe »

  Jak pewnie wiesz część twoich składek z pensji trafia do ZUS-u, ale część także do otwartego funduszu emerytalnego. ZUS-u nie możemy sobie wybrać, natomiast ofe to nasz świadomy wybór. Jeżeli chcesz wybrać dobrze to odwiedź naszą stronę. Jeżeli nie zrobisz tego sam to zostaniesz wylosowany. Jeżeli będziesz miał szczęście to być może trafisz do dobrego funduszu, jeżeli jednak nie to losowanie ofe będzie dla Ciebie złym doświadczeniem. Pamiętaj też, że fundusz możesz zawsze zmienić, możesz przechodzić do tego, który jest najlepszy, jednak, by to wiedzieć musisz posiadać pewne informacje. Gdzie je znajdziesz ? Na naszej stronie. Tu odszukasz wykresy, porównania i wiele innych rzeczy, które pomogą Ci w podjęciu trafnej i mądrej decyzji. Wszystko co robiliśmy było tworzone z myślą o normalnych ludziach, dlatego wszystkie informacje są przekazane bardzo dokładnie, ale też zwięźle i dokładnie. Z nami na pewno nie będzie grozić Ci losowanie ofe, dlatego już teraz wejdź na naszą stronę.

  Data dodania: 06 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • księgowość wrocław »

  Prowadząc własną firmę z całą pewnością jesteś zainteresowany tematem takim jak księgowość Wrocław. Jeśli nie masz czasu bądź ochoty prowadzić osobistej księgowości to spokojnie znajdziesz niemało firm (przedsiębiorstw, działalności jednoosobowych, spółek) z rodzaju biuro rachunkowe Wrocław, które pomoże Tobie w papierkowych pracach. Dzięki temu Twoja księgowość będzie stała na najwyższym poziomie, natomiast Ty swój wartościowy czas będziesz mógł poświęcić na postęp swojej spółki, nie przejmując się księgowością

  Data dodania: 04 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pit 2010 »

  PIT Pro jest serwisem podatkowym. Jeżeli chcesz rozliczyć formularze PIT w mgnieniu oka i bez zbędnych obliczeń, przetestuj dostępny na naszym serwisie ProgramPITy 2010. System dzięki intuicyjnemu panelu użytkownika zadowoli każdego podatnika. Dostępny jest do pobrania darmowo, nie czekaj i skorzystaj i wylicz podatek PIT oszczędzając czas i nerwy. Jeśli wolisz rozliczyć deklaracje podatkowe za 2010 rok samodzielnie, na stronie PIT Pro znajdziesz również oficjalne formularze PIT 28, PIT 38, PIT 28, PIT 37 do ściągnięcia. Rozlicz PITy z PIT Pro!

  Data dodania: 10 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • biegły rewident Warszawa »

  Grupa MAC powstała w latach 90-tych jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie ze strony biznesu na usługi w obszarze audytu, doradztwa i szkoleń z dziedziny rachunkowości i controllingu. Jest zwieńczeniem mojej dotychczasowej pracy łączącej badania naukowe i doświadczenia praktyczne w zakresie rachunkowości.

  Udało mi się skupić wokół siebie grono osób posiadających gruntowną wiedzę z zakresu rachunkowości, biegłych rewidentów, doświadczonych wykładowców Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, autorów wielu podręczników oraz artykułów poświęconych rachunkowości. Decyzje strategiczne dla Państwa firm będą przygotowywane przez ekspertów controllingu i rachunkowości zarządczej, doradców w procesie legislacyjnym prawa bilansowego, twórców Krajowych Standardów rachunkowości.

  Stanowimy zespół, który wychodzi poza powszechnie przyjęte schematy. Gwarantujemy, iż świadczone przez nas usługi zostaną poparte naszą ekspercką wiedzą i doświadczeniem. Zapraszam do skorzystania z oferty Grupy Mac.

  Nasza oferta obejmuje: badanie planu przekształcenia, wycena spółek, badanie sprawozdań finansowych

  Data dodania: 17 11 2010 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Kaweccy Będzin. Sosnowiec. Dąbrowa Górnicza. »

  Biuro Rachunkowe Kaweccy s.c. jest profesjonalną, dynamicznie rozwijającą się firmą, świadczącą wszechstronne usługi przez wysoko wykwalifikowaną kadrę.

  Prowadzimy kompleksowe usługi księgowe:

  podatkowej księgi przychodów i rozchodów
  ksiąg rachunkowych
  ryczałtu ewidencjonowanego
  rejestru zakupu i sprzedaży VAT
  ewidencji środków trwałych i wyposażenia
  deklaracji podatkowych PIT, CIT, VAT
  sprawozdań finansowych
  dokumentacji i rozliczeń z ZUS
  obsługi kadrowo-płacowej firm m. in.: umowy o pracę, umowy zlecenia, listy płac
  reprezentowania klienta w US, ZUS i innych instytucjach na podstawie udzielonego pełnomocnictwa
  wyprowadzania zaległości podatkowych
  sprawozdań statystycznych do GUS
  rocznych zeznań podatkowych
  pomocy przy rozpoczęciu działalności
  innych usług według potrzeb i życzenia klienta.

  Pomagamy odzyskać zapłacony za granicą podatek.

  Zajmujemy się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami oraz wykonujemy Świadectwa Energetyczne, Certyfikaty Energetyczne.

  www.kaweccygroup.pl

  Kaweccy s.c.
  ul. Podwale 2
  42-500 Będzin
  woj. śląskie
  tel. 509 050 305, 505 100 668
  tel/fax: 32 761 98 97
  www.kaweccygroup.pl

  Data dodania: 30 01 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kantor Kraków »

  Zapraszamy do naszego kantoru - kantor-exchange.pl. Nasze kantory są zlokalizowane na terenie Krakowa. Wymiana walut w naszym kantorze odbywa się zawsze po korzystnym kursie, aktualne tabele kursów możecie Państwo zobaczyć na naszej stronie internetowej. Kursy walut są to ceny waluty wyrażone w innej walucie. Odwiedź nas w następujących galeriach i centrach handlowych na terenie Krakowa: Kantor Galeria Krakowska: ul. Pawia 5, Kraków, +48 12 430 07 61. Kantor w Galerii Kazimierz: Kantor Galeria Kazimierz, ul. Podgórska 34, Kraków +48 12 433 01 18. Kantor w Carrefour Czyżyny: Kantor Carrefour, Czyżyny ul. Medweckiego 2, Kraków, +48 12 297 30 48. Kantor w Tesco Wielicka: Kantor Tesco Wielicka, ul. Wielicka 259, Kraków, +48 509 039 357.

  Data dodania: 10 01 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Finanse

Finanse - nowa strona:

Adres:
Linki sponsorowane: LS2011 forum Symulatora Farmy  | ETS2 Forum  | Darmowe skrypty | Tanie kredyty |  Farming Simulator | 

Linki sponsorowane: